Liepājā noslēdzies LTS kausa 7.posms U12

Liepājas Tenisa sporta skolas kortos no 26.-28.augustam notika LTS kausa 7.posms U12 vecuma grupā.

Meiteņu konkurencē vislabākos panākumus guva un čempiones titulu izcīnīja Arina Dokukina (RTU-SK), kura uzvarēja Odriju Aleksandru Raču ar rezultātu 7/5 6/2. Bronzas godalgu izcīnīja liepājniece Inna Rozga (trenere O.Bordjugova), kura ar rezultātu 6/2 6/0 pārspēja vēl vienu LTSS audzēkni Karolīnu Skābi (trenere E.Reinfelde).

Zēniem visa kaluma medaļas sadalīja liepājnieki, treneres O.Bordjugovas audzēkņi. Par čempionu kļuva Dāvids Špaks, kurš finālā apspēlēja Dāvi Roli ar 6/1 6/4. Trešajā vietā ierindojās Kārlis Vēberis, kurš uzvarēja Edvardu Šnepstu (Ādaži TC) 6/1 6/2.Vairāk fotogrāfijas aplūkojamas sadaļā “Galerija“.