Liepājā sācies Tennis Europe starptautiskais turnīrs U12 vecuma grupai

No 29.augusta līdz 5.septembrim Liepājā notiek Tennis Europe ietvaros rīkots starptautiskais tenisa turnīrs U12 vecuma grupā. Šogad turnīrā piedalīsies ap 100 dalībniekiem no 12 valstīm.

Turnīrs ir sācies ar kvalifikācijas sacensībām, kurās tiek noskaidroti tie 8 veiksmīgākie, kas turpinās cīņas pamatturnīrā.

Ar lielu jauno tenisistu skaitu tiek pārstāvēta Norvēģijas galvaspilsētas Oslo “Stabekas TK”, ar kuru Liepājas Tenisa sporta skolai ir izveidojusies sportiska sadarbība. Pagājušā gada vasarā un ziemā Norvēģijā viesojās vairāki Liepājas tenisisti, toties pašlaik norvēģi bauda mūsu viesmīlību. Paralēli turnīram tiek rīkoti koptreniņi abu valstu bērniem, kā arī mūsu jauno tenisistu ģimenes labprāt ir uzņēmušas savās mājās norvēģu bērnus. Šīs ģimenes atzīst, ka šāda sadarbība ir ļoti pozitīvi vērtējama gan no sportiskā viedokļa, gan arī mūsu bērniem ir iespēja izmantot un uzlabot angļu valodas zināšanas.

Vairāk bildes sadaļā “Galerija“.Liepājas Tenisa sporta skola izsaka īpašu pateicību Pagrabu, Roļu un Skābju ģimenēm, kuri ir uzņēmuši savās mājās jaunos tenisistus no Norvēģijas.