U10 tenisa sacensības „OLIMPISKĀS ZVAIGZNĪTES 2015”

Pēc gada pārtraukuma, 2015.gada 12.decembrī Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies tenisa sacensības bērniem un jauniešiem „Olimpiskās Zvaigznītes 2015”. Noteikti var uzskatīt, ka sacensībām ir izveidojusies sava vēsture, jo tās norisināsies jau septīto reizi. Par tradīciju var uzskatīt arī faktu, ka tieši sacensības “Olimpiskās zvaigznītes” ir uzskatāmas par gada pēdējām oficiālajām sacensībām (U-8 RED un U-9 ORANGE grupās) un tiek aizvadītas tieši Liepājā.

Daudziem šis turnīrs ir kā atskaites punkts nākotnē. Vieni uzsāk savas gaitas tenisa laukumos, citiem tās ir pēdējās sacensības šādā statusā. Turnīrs ir iemantojis labu slavu un pozitīvas atsauksmes gan no jaunajiem spēlētājiem, gan viņu treneriem.

Sacensību organizatori vēlas pateikt lielu paldies visiem turnīra atbalstītājiem – Liepājas pilsētas pašvaldībai, SIA „Venden”, SIA “Intrad” (Wilson Latvija), Picērijai “”Cili Pica”, kafejnīca „Lotte caffe”, SIA „Art soapworks”, SIA „Liepājas RAS”, Liepājas Tenisa Sporta skolai un SIA „Liepājas Olimpiskais centrs”.

Sacensību sākums no pulksten 11:00 Liepājas Olimpiskā centra Arēnā (Brīvības ielā 39, Liepājā).

Informācijai:
„U10 teniss” ir starptautiskās tenisa federācijas (ITF) tenisa programma, kas domāta bērniem, vecumā līdz 10 gadiem. Būtiskākā atšķirība no lielā tenisa ir tā, ka šādos tenisa turnīros ir mazāki laukumi un mīkstākas bumbiņas.

Vairāk informācijas par turnīru un citām aktivitātēm atrodama sociālajos tīklos www.facebook.com/olimpiskaszvaigznites.