Olimpiskās zvaigznītes atgriežas Liepājā

Aizvadītajā nedēļas nogalē, Liepājas Olimpiskā centra Arēna tika nodota jaunajiem tenisistiem, kuri aizvadīja U10 sacensības “Olimpiskās zvaigznītes” U8 (RED) un U9 (ORANGE) grupām.

Sacensību organizatori noteikti var būt gandarīti, jo gada noslēdzošajās sacensībām piedalījās 51 dalībnieki ne tikai no Liepājas, bet arī citām Latvijas pilsētām, Ventspils, Rīgas, Cēsīm, Ikšķiles, Ādažiem un citām pilsētām.

Kopumā turnīrā tika izspēlētas 156 spēles. Neskatoties uz lielo dalībnieku skaitu un sīvo konkurenci, tenisa laukumu un māju sienu priekšrocības vislabāk prata izmantot tieši liepājnieki, kas kopumā ieguva 15 medaļas no iespējamām 24 medaļām. Kā jau ierasts, tad turnīrā „Olimpiskās zvaigznītes” tiek apbalvoti pirmo sešu godalgoto vietu ieguvēji.

Kā atzina turnīra organizatori, tad turnīrs aizvadīts ar ļoti pozitīvām emocijām un par to jāpateicas gan sacensību dalībniekiem, vecākiem, treneriem, visiem, kas radīja svētkus un protams, atbalstītājiem, kas sagādāja dažādas piemiņas balvas ikvienam dalībniekam – Liepājas Tenisa sporta skolai, SIA „Liepājas Olimpiskais centrs”, Liepājas pilsētas pašvaldībai, Wilson Latvija (SIA “Intrad”), picērijai “”Cili Pica”, kafejnīcai „Lotte caffe”, SIA „Art soapworks”, SIA „Liepājas RAS”, SIA „Venden”.

Turnīra uzvarētāji:
U-8 grupa zēni:
1.Rafaels Gorsvāns (Ventspils)
2. Mikus Irbe (Ventspils)
3. Klāvs Kaņepe (Rīga)
4. Bogdans Kozlovs (treneris Dainis Bernāts)
5. Didzis Čerņecovs (trenere Ina Kublačova)
6. Toms Mičulis (treneris Daņils Kozlovs)

U-8 grupa meitenes:
1. Laura Kristiāna Sprūde (trenere Ina Kublačova)
2. Evelīna Poikāne (trenere Evija Reinfelde)
3. Sabīne Vaidere (trenere Ina Kublačova)
4. Elīna Vlasova (trenere Evija Reinfelde)
5. Elizabete Marta Hamitova  (trenere Evija Reinfelde)
6. Žanete Daila Siliņa (Ventspils)

U9 grupa zēni:
1. Ralfs Rukmanis (trenere Evija Reinfelde)
2. Normunds Rudzītis (Ikšķile)
3. Jēkabs Skolnieks (Babītes pagasts)
4. Kristers Boks (trenere Evija Reinfelde)
5. Gregors Lazdāns (trenere Evija Reinfelde)
6. Eduards Karpovs (Ādaži)

U-9 grupa meitenes:
1. Ketlina Arone (trenere Ina Kublačova)
2. Marija Lauva (trenere Olga Bordjugova)
3. Paula Kapleite (trenere Ina Kublačova)
4. Megija Mūrniece (Ventspils)
5. Evelīna Beneša (trenere Olga Bordjugova)
6. Jana Deņisenko (Rīga)

Informāciju sagatavoja Raivo Špaks (sacensību direktors)