No LTS kausa posma atved bronzas medaļu

No 17.-19.martam Lielupes tenisa centrā norisinājās LTS kausa posms U18 vecuma grupā. Meiteņu vienspēlēs mūsu Rebeka Mertena izcīnīja bronzas godalgu, spēlē par 3.vietu uzvarot Kristianu Lindu Zahari (TC Lielupe) ar rezultātu 6/3 6/4. Lai arī Rebeka bija izlikta ar 2.numuru, viņa nespēja iekļūt finālā, pusfinālā piekāpjoties rīdziniecei Kamillai Bartonei ar rezultātu 2/6 3/6.meitenes

Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Elza Tomase pirmajā kārtā apspēlēja Ādažu tenisisti Sandru Rocēnu 5/7 7/5 6/1, bet nākošajā cīņā atzina Kristianas Lindas Zahares pārākumu ar rezultātu 6/3 6/2. Vēl viena liepājniece Signija Stībele jau sacensību pirmajā kārtā piekāpās Stefānijai Poļiščukai (ACB/VL Tenisa sola) ar 5/7 2/6. Signija pēc pirmās spēles zaudējuma piedalījās gandarījuma turnīrā, kurā izcīnīja 2.vietu.

Zēnu vienspēlēs mūsu Tomam Rolim veicās ne tik labi kā bija cerēts. Lai arī Toms bija izlikts ar 2.numuru, spēlē par iekļūšanu sacensību finālā viņš zaudēja Valteram Čapkevičam ar 5/7 4/6 un arī cīņā par 3.vietu Toms atzina sava pretinieka Andra Gudiņa pārākumu ar rezultātu 6/1 6/2, tādējādi ieņemot 4.vietu. Otrs liepājnieks Renārs Grodskis uzvarēja pirmajā spēlē, bet otrajā mačā zaudēja šo sacensību uzvarētājam, Mārupes Tenisa skolas audzēknim Teodoram Pukšem 3/6 1/6.