Liepājnieki triumfē LTS kausa posmā Liepājā

Ar pavasarīgiem laika apstākļiem Liepājas Tenisa sporta skolas kortos tika atklāta vasaras sacensību sezona. No 29.aprīļa līdz 1.maijam Liepājā norisinājās LTS kausa 4.posms U14 vecuma grupā. Tā kā turnīrs notika Liepājā, tad sacensībās piedalījās daudz Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi, tomēr no 16 liepājniekiem tikai nedaudzi spēja uzvarēt un iekļūt labāko spēlētāju vidū.uzvaretajas

Pirmo kārtu pārvarēja Elza Tomase, Eveīna Ķīvīte, Enija Paula Aploka, Dana Gribeļska, Alise Vindiga, Paula Jankova un Valērijs Vorobjovs. Otrajā spēlē savā starpā tikās divi liepājnieču pāri – E.Tomase uzvarēja E.Ķīvīti ar 6/0 6/1, savukārt A.Vindiga bija spēcīgāka par D.Gribeļsku ar 6/1 7/6(4). P.Jankova un E.Aploka otrajā spēlē piedzīvoja zaudējumus.uzvaretaji

Gan zēnu, gan meiteņu vienspēlēs triumfēja Liepājas jaunie tenisisti Elza Tomase, kura cīņā par 1.vietu ar rezultātu 6/2 6/2 uzvarēja Sabīni Rutlauku (Orange TS) un Valērijs Vorobjovs, kas finālā pārspēja Nikolaju Galkinu (ACB/VL Tenisa skola) ar 6/2 6/1. Meiteņu konkurencē bronzas godalgu izcīnīja Alise Vindiga, kura ar rezultātu 6/3 6/0 uzvarēja A.Mazūru (CTK) no Rīgas.

Gandarījuma turnīrā, kas notiek pirmās kārtas zaudētājiem, uzvaras laurus plūca Arina Dokukina (RTU SK) un liepājnieks Daniels Špaks.

Jau nākošās nedēļas izskaņā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos LTS kausa kārtējā posmā spēkiem mērosies U18 grupas jaunieši un jaunietes.