Jaunākie tenisisti aizvada spraigas cīņas Liepājā

Pagājušajās brīvdienās spraigas cīņas norisinājās Liepājas Tenisa sporta skolas laukumos, kuros “Labas balvas” izcīņā spēkiem mērojās vairāk kā 70 mazo tenisistu no visdažādākajiem Latvijas tenisa klubiem un bija arī viesi no Lietuvas.

Autore - Inga Aleksandroviene

Autore – Inga Aleksandroviene

Lietus gan iejaucās pirmās dienas spēļu notikumos, taču neskatoties uz to, uzvarētāji tika noskaidroti. Pašā jaunākajā grupā uzvaru svinēja mūsu pilsētas pārstāve Anna Azarova (treneris A.Rozentāls). Otro un trešo vietu dalīja Ādažu un Jelgavas klubu spēlētājas Kjāra Paula Želubovska un Aleksandra Torgošova. Zēnu konkurencē jaunākajā grupā par čempionu kļuva Jelgavas pārstāvis Ralfs Upenieks, bet otro un trešo vietu dalīja liepājnieki Ernests Brūders un Markuss Lejiņš (abi trenera Rozentāla audzēkņi).

Grūtāk liepājniekiem klājās oranžajā grupā. Vienīgi Marija Lauva (trenere O.Bordjugova) spēja ierindoties godalgotajā 2.vietā. Pārējās vietas uz pjedestāla ieņēma Daniela Puiše (Rīga) – 1.vieta un Austeja Vasiļauskaite – 3.vieta no Klaipēdas. Zēniem 1.vieta klaipēdniekam J.Aleksandrovam, 2.vieta – A.Sotikovam no Rīgas, bet 3.vieta R.Gorsvānam no Ventspils.

Zaļajā grupā meiteņu konkurencē visu pjedestālu aizņēma rīdzinieces – 1.vieta A.Rožkalnei (Jaunmārupe), 2.vieta S.Zariņai (Mārupe), 3.vieta B.Zeltiņai no Rīgas kluba “Fortūna un sports”. Zēniem 3.vietu ieņēma liepājnieks Ralfs Rukmanis (trenere E.Reinfelde), bet 1.vietu izcīnīja  Mārupes tenisa skolas pārstāvis Mārtiņš Rubezis, 2.vietu – Georgijs Harjuzovs no Ventspils.