No Viļņas atved sudrabu

Liepājas Tenisa sporta skolas tenisistes Elza Tomase un Alise Vindiga veiksmīgi aizvadījušas Tennis Europe “Vilnius Tennis Academy Cup” turnīru U14 vecuma grupā, kas notika laikā no 4.-10.jūlijam Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.

Alise ļoti veiksmīgi pārvarēja kvalifikācijas sacensības un varēja turpināt startu pamatturnīrā. Pirmajā kārtā, neskatoties uz to, ka pretiniece bija ar 3.numuru izliktā Sofija Každan no Baltkrievijas, Alise spēja izcīnīt uzvaru ar rezultātu 6/3 6/3. Arī nākošajā cīņā Alise svinēja uzvaru pret lietuviešu tenisisti Milenu Kriukeliti ar 6/4 6/0. Cīņā par iekļūšanu pusfinālā Alise piekāpās Baltkrievijas tenisistei Kristīnai Dmitruk ar 7/6(6) 6/2.elza_tomase_vilna_07_16Elza šajā turnīrā izcīnīja sudraba godalgu vienspēlēs, bet dubultspēlēs kopā ar rīdzinieci Dārtu Daļecku spēja aizcīnīties līdz pusfinālam. Vienspēlēs Elza līdz pat finālam guva pārliecinošas uzvaras vienu pēc otras, bet galvenajā mačā par čempiones nosaukumu atzina ar 1.numuru izliktās pretinieces – Krievijas tenisistes Marijas Bondarenko pārākumu ar 6/4 7/5. Arī dubultspēlēs latviešu pāri pusfināla cīņā apstādināja Krievijas duets Marija Bondarenko/Anna Grigoreva, svinot uzvaru ar rezultātu 6/4 6/3.

Šonedēļ mūsu tenisisti turpina cīņas tepat Latvijā, kur U18 vecuma grupa sacentīsies Ventspilī, bet U12 vecuma grupa – Rīgā.