Aizvadīts LTS kausa posms visām vecuma grupām

Pagājušajā nedēļā LTS kausa posmi notika visām vecuma grupām. U12 un U14 grupas sacentās Rīgā, Mežparka kortos, savukārt, U18 grupas sacensības notika Ventspilī. Visos turnīros startēja arī Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi un guva dažādus panākumus.

U12 grupas turnīrā šoreiz Liepāja palika bez medaļām, kaut gan par bronzas godalgām cīnījās gan Evelina Ķīvīte, gan Dāvis Rolis. Evelīna zaudēja rīdziniecei Valērijai Karginai ar 6/3 6/4, bet Dāvis no spēles par 3.vietu atteicās veselības problēmu dēļ.alise_vindigaU14 grupas turnīrā zēniem Daniels Špaks pirmajā kārtā uzvarēja Martinu Ugļevu ar 7/6(7) 6/1, bet otrajā kārtā piekāpās sacensību galvenajam favorītam Renardam Skutelim no Daugavpils ar rezultātu 6/0 6/1. Meitenēm ar panākumiem startēja Alise Vindiga, kura ieņēma 3.vietu un saņēma bronzas godalgu. Cīņā par iekļūšanu finālā Alise zaudēja rīdziniecei Dārtai Daļeckai ar 6/2 6/1, kura pēc tam kļuva arī par sacensību uzvarētāju. Toties Alise, spēlē par 3.vietu pārspēja ar 1.nummuru izlikto Līvu Vēveri ar 6/2 6/1. Savukārt, Dana Gribeļska uzvarēja pirmo spēli, bet otrajā kārtā piekāpās turnīra uzvarētājai Dārtai Daļeckai ar 6/1 6/1, bet Veronika Zalmane jau pirmajā kārtā atzina rīdzinieces Evas Zazdravnihas pārākumu ar 4/6 6/0 6/1.tomaseU18 grupas turnīrā Ventspilī ar labiem panākumiem startēja Liepājas meitenes. Elza Tomase pārveda mājās sudraba medaļu, tikai finālā zaudējot turnīra uzvarētājai Kristiānai Lindai Zaharei ar rezultātu 6/3 6/4, bet Elzas treniņu biedrene Alise Grundule ieguva 3.vietu, izšķirošajā mačā uzvarot ar 2.nummuru izlikto Anneliju Akmani ar rezultātu 6/1 6/1.

Jau šīs nedēļas beigās jaunie tenisisti mērosies spēkiem Liepājas Tenisa sporta skolas kortos, kur sāksies LTSS un Yonex balvas izcīņa.