Gads iesācies veiksmīgi

Janvārī notika LTS kausa 1.posmi gan U12, gan U18 vecuma grupās, kuros piedalījās un labus panākumus guva Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi.meitenes

U12 grupa startēja Ādažos un gan meiteņu, gan zēnu konkurencē par čempioniem kļuva liepājnieki. Meitenēm uzvarētājas titulu izcīnīja Enija Aploka, kura visā turnīrā zaudēja tikai 9 geimus. Finālā viņa pārspēja Ragi Kseniju (Tennis Pro Academy) ar 6/1 6/4. Viņa bija vienīgā liepājniece, kas piedalījās sacensībās.enija_aploka

Zēnu vienspēlēs spēkiem mērojās 4 LTSS audzēkņi – Dāvis Rolis, Ričards Špaks, Gustavs Pagrabs un Didzis Vārna. Dāvis Rolis kļuva par 1.posma čempionu. Viņš finālā spraigā mačā ar rezultātu 6/3 3/6 6/2 pārspēja ar 1.nummuru izlikto Danielu Tenu (TK Spars). Ričards Špaks iekļuva turnīra labāko astoņniekā un tad zaudēja savam treniņu biedram Dāvim Rolim. Savukārt, Gustavs un Didzis piedzīvoja neveiksmes jau sacensību pirmajā kārtā.puisi

U18 grupas sacensības notika Jelgavas Tenisa centrā. Šajā grupā Liepāju pārstāvēja 4 tenisisti – Elza Tomase, Alise Vindiga, Renārs Grodskis un Valērijs Vorobjovs. Elza izcīnīja bronzas godalgu, pusfinālā zaudējot rīdziniecei Margaritai Ignatjevai ar 5/7 1/6, bet cīņā par 3.vietu uzvarēja Sabīni Rutlauku (Orange Tennis s/sk) ar 6/3 6/4. Alise tai pašai S.Rutlaukai piekāpās jau pirmajā kārtā ar 1/6 3/6. Zēniem Renārs Grodskis cieta zaudējumu jau pirmajā spēlē, bet Valērijs iekļuva labāko astoņniekā, bet pēc tam atzina Jāņa Auslanda (LSNT Akadēmija) pārākumu.davis_rolis