Dažādos turnīros izcīnītas medaļas

26.februārī Rīgā tika aizvadīts turnīrs “PTC balvas izcīņa” U9 vecuma grupai. 1.vietu šajā turnīrā izcīnīja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Maija Alise Zvirbule. Cita Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Daniela Krušatina izcīnīja 3.vietu.

No 2.līdz 4.martam Lielupē tika aizvadīts LTS kausa 2.posms U18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Renārs Grodskis, Valerijs Vorobjovs, Alise Vindiga, Alise Grundule un Veronika Zalcmane. Veronika Zalcmane dalību turnīrā bija spiesta sākt ar kvalifikācijas turnīru, kurā tika gūta uzvara un Veronika līdz ar to kvalificējās pamatturnīram. Pamatturnīrā Veronika Zalcmane 1.kārtā guva uzvaru pār Mariju Golovenkinu (Daugavpils BJSS) ar 6:1 6:2, savukārt, 2.kārtā Veronika piedzīvoja zaudējumu Annai Jakovļevai (ABC/VL) ar 1:6 1:6. Arī Alise Vindiga 1.kārtā uzvarēja savu sāncensi Aniju Ozoliņu (Ventspils TK) ar 6:2 6:4, taču, līdzīgi kā Veronika, 2.kārtā tika piedzīvots zaudējums Alise Čerņeckai (individuāli) ar 0:6 0:6. Alise Grundule diemžēl piedzīvoja zaudējumu jau 1.kārtā Laurai Slisānei (ACB/VL) ar 0:6 2:6.
Zēnu konkurencē Renārs Grodskis 1.kārtā bija pārāks pār Ivanu Trifanovu (Ventspils TK) ar 6:1 6:1, 2.kārtā tika pieveikts Markuss Tions (Tennis Pro Academy) ar 6:4 6:0, taču pusfinālā Renārs piedzīvoja zaudējumu Rūdolfam Aksenokam (individuāli) ar rezultātu 5:7 3:6. Valerijs Vorobjovs 1.kārtā uzveica Dāvi Alksni (LSTA-SK) ar 6:4 6:2, 2.kārtā Valerijs saspringtā spēlē bija pārāks pār Rūdolfu Ulmani (LSNT Akadēmija) ar 6:3 6:7(2) 7:6(1), taču pusfinālā tika piedzīvots zaudējums Jānim Auslandam (LSNT Akadēmija) ar 0:6 1:6. Tā kā abi Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi piedzīvoja zaudējumu pusfinālā, Renārs ar Valeriju sacentās par 3.vietu turnīrā. Šajā duelī pārāks izrādījās Renārs, kurš saspringtā spēlē ar rezultātu 4:6 6:2 6:4 izcīnīja uzvaru un ieguva bronzas medaļu.

5.martā Jaunmārupē norisinājās Mārupes tenisa skolas balvas izcīņa U8 vecuma grupai. Turnīrā piedalījās divas Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes – Karolīna Lāce izcīnīja 1.vietu, Paula Gurecka ierindojās 2.vietā.