Nedēļas nogalē izcīnītas vairākas medaļas

No 10.līdz 12.martam Mārupē tika aizvadīts “LTS kauss Open 1.posms” vīriešiem. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Toms Sutris, Toms Rolis un Andrejs Koļesins. Ja abi Tomi turnīru uzsāka pamatturnīrā, tad Andrejam sacensības bija jāuzsāk kvalifikācijas turnīrā, kur 1.spēlē tika panākta uzvara pār Andreju Punku (PTA Tenisa klubs) ar 6:1 6:2, tad spēlē par iekļūšanu pamatturnīrā Andrejs piedzīvoja zaudējumu Kārlim Ozoliņam (ACB/VL Tenisa skola) ar 1:6 0:6. Savukārt pamatturnīrā Toms Sutris 1.kārtā sacentās pret Dāvi Vītolu (Ādaži TC) un saspringtā spēlē piedzīvoja zaudējumu ar 1:6 6:4 6(6):7. Toms Rolis pamatturnīra 1.kārtā trīs setu spēlē panāca uzvaru pār Rihardu Breici (Avoti-GTK) ar 7:5 4:6 6:2. 2.kārtā Toms Rolis piekāpās turnīra uzvarētājam Rūdolfam Mednim (ACB/VL Tenisa skola) ar 0:6 1:6.

11.un 12.martā Mārupē norisinājās “TK Spars balvas izcīņa” U9 vecuma grupai. Liepāju šajā turnīrā pārstāvēja Matīss Ozoliņš-Pese, Timo Bertrams Tikums, Ernests Brūders, Sabīne Vaidere, Evelīna Poikāne un Anna Azarova. Zēnu konkurencē savās apakšgrupās Timo un Ernests neizcīnīja nevienu uzvaru, bet Matīss trīs spēlēs izcīnīja tikai vienu uzvaru, taču pēc tam, cīņā par 9.vietu Matīss pieveica abus pretiniekus un ieguva 9.vietu. Meiteņu konkurencē Sabīne ar Annu tikās pusfinālā, kurā pārāka bija Anna ar rezultātu 11:8, līdz ar to Sabīne Vaidere ierindojās dalītā 3./4.vietā. Finālā Anna Azarova sacentās pret Evelīnu Poikāni un panāca uzvaru ar 12:10 un izcīnīja zelta medaļu.

11.un 12.martā Ādažos tika aizvadīts “Skandi Motors kauss U14”, kurā Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Dāvids Špaks un Karolīna Skābe. Karolīna jau 1.kārtā piedzīvoja zaudējumu Dārtai Vorslavai (Tennis Pro Academy) ar 0:6 0:6. Savukārt, zēnu konkurencē Dāvids Špaks 1.kārtā pieveica Haraldu Rožkalnu (Mārupes TS) ar 6:0 6:1. 2.kārtā pretī stājās Mihails Vasiljevs (LSNT Akadēmija), kurš tika uzvarēts ar 6:0 6:1, līdz ar to iekļūstot finālā, kur Dāvidam bija jāsacenšas ar Aleksandru Taukaču (ACB/VL Tenisa skola). Dāvids finālā ar 6:0 6:4 panāca uzvaru un izcīnīja 1.vietu.