Rīgā izcīna bronzu

25.martā Rīgas tenisa klubā “Enri” tika aizvadīts “Event Lab/Enri Tour balvas izcīņa” U10 vecuma grupā. No Liepājas Tenisa sporta skolas šajā turnīrā piedalījās Marija Lauva, kura savā apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras trīs spēlēs un turnīra kopvērtējumā ierindojās dalītā 5.-8.vietā. Savukārt, 26.martā norisinājās turnīrs U8 un U9 vecuma grupām, kurā Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja U8 vecuma grupā Orests Ronis un Karolīna Lāce, bet U9 vecuma grupā – Laura Kristiāna Sprūde un Anna Azarova.

U8 vecuma grupā Orests Ronis savā apakšgrupā spēja uzvarēt tikai vienā no trim spēlēm un kopvērtējumā ierindojās 9.vietā. Taču Karolīna Lāce savā apakšgrupā četrās spēlēs uzvaru panāca trijās, līdz ar to ieguva 1.vietu savā apakšgrupā. Pusfinālā Karolīna piedzīvoja zaudējumu, bet cīņā par 3.vietu bija pārāka pār savu pretinieci, līdz ar to Karolīna Lāce izcīnīja 3.vietu.

U9 vecuma grupā savā apakšgrupā Anna Azarova trīs spēlēs guva divas uzvaras un guva iespēju cīnīties par 5.-8.vietu. Laura Kristiāna Sprūde savā apakšgrupā izcīnīja trīs uzvaras četrās spēlēs un arī guva iespēju cīnīties par 5.-8.vietu. Abas Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes guva uzvaras pirmajās spēlēs, līdz ar to viņas savā starpā cīnījās par 5.vietu. Šoreiz Anna Azarova guva uzvaru spēlē pret Lauru Kristiānu Sprūdi un attiecīgi Anna izcīnīja 5.vietu, savukārt Laura ierindojās 6.vietā.

Attēlā: U8 vecuma grupas uzvarētājas. 3.vietu ieguva Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Karolīna Lāce