No Jelgavas atved zeltu, divus sudrabus un bronzu

8.un 9.aprīlī, Jelgavā, norisinājās “JTC atklātais turnīrs” U9 vecuma grupā, kurā no Liepājas Tenisa sporta skolas piedalījās Matīss Ozoliņš-Pese, Timo Bertrams Tikums, Ernests Brūders, Evelīna Poikāne, Alise Latiša un Daniela Krušatina.
 
Matīss Ozoliņš-Pese savā apakšgrupā izcīnīja uzvaras visās trīs spēlēs un ieguva tiesības piedalīties spēlēs par 1.-4.vietu. Timo Bertrams Tikums savā apakšgrupā diemžēl nespēja izcīnīt uzvaru nevienā no trim spēlēm un bija spiests sacensties par 13.-16.vietu. Arī Ernests Brūders savā apakšgrupā neguva uzvaras un arī viņam bija jāsacenšas par 13.-16.vietu.Alise Latiša savā apakšgrupā uzvarēja visas trīs spēles un viņai bija jāsacenšas par 1.-4.vietu, tāpat kā Danielai Krušatinai, kura arī uzvarēja visas trīs savas apakšgrupas spēles un Evelīnai Poikānei, kura arī guva uzvaru visās trīs spēlēs.
 
Kopvērtējumā Timo Bertrams Tikums ierindojās 15.vietā, Ernests Brūders 13.vietā. Savukārt Matīss Ozoliņš-Pese cīņā par 1.-4.vietu guva divas uzvaras trīs spēlēs un ieguva 2.vietu turnīrā.Meiteņu fināla izspēlēs par 1.-4.vietu Alise Latiša uzvarēja vienu no trim spēlēm un kopvērtējumā ierindojās 3.vietā, savukārt Daniela Krušatina, uzvarot divas no trim spēlēm turnīrā ieguva 2.vietu. Evelīna Poikāne guva uzvaru visās trīs spēlēs un izcīnīja 1.vietu.
Apsveicam!!!