Lieldienu laikā izcīnītas vairākas medaļas

16.aprīlī Rīgā tika aizvadīts “Event Lab / Enri Tour balvas izcīņa” U8, U9 un U10 vecuma grupās. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja U8 vecuma grupā – Orests Ronis, Paula Gurecka un Karolīna Lāce, U9 – Maija Alise Zvirbule un Anna Azarova.

U8 vecuma grupā Orests Ronis savā apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras trīs spēlēs, līdz ar to turpināja cīņu par 4.-6.vietu, kur viņš uzvarēja vienā no divām spēlēm un visā turnīrā ieguva 5.vietu. Savukārt, Paula Gurecka un Karolīna Lāce tika ielozētas vienā apakšgrupā Paula uzvarēja trīs no četrām spēlēm un vienīgo zaudējumu piedzīvoja vien Karolīnai, kura spēja uzvarēt visas četras apakšgrupas spēles. Cīņā par 4.-6.vietu Paula Gurecka uzvarēja abas pretinieces un turnīrā ierindojās 4.vietā. Karolīna Lāce cīņā par 1.-3.vietu spēja pieveikt abas pretinieces un turnīrā izcīnīt 1.vietu un zelta medaļu.

U9 vecuma grupā Anna Azarova uzvarēja visas apakšgrupas spēles un ieguva iespēju cīnīties par 1.-4.vietu. Maija Alise Zvirbule apakšgrupā spēja uzvarēt divas no trim spēlēm, līdz ar to viņai bija jāsacenšas par 5.-8.vietu, kur Maija izcīnīja dalīto 7.-8.vietu. Anna Azarova pusfinālā cieta zaudējumu, taču cīņā par bronzu Anna spēja gūt uzvaru un ieguva 3.vietu turnīrā.

No 14.-16.aprīlim Jelgavā tika aizvadīts LTS kausa 4.posms U18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Valērijs Vorobjovs, Justs Jakovļevs, Alise Vindiga un Veronika Zalcmane.

Alise Vindiga jau 1.kārtā piedzīvoja zaudējumu Elīzai Bukai (ACB/VL tenisa skola) ar 4-6 5-7, arī Veronika Zalcmane 1.kārtā izstājās no turnīra zaudējot Laurai Slišānei (ACB/VL tenisa skola) ar 1-6 1-6.

Zēnu konkurencē Valērijs Vorobjovs 1.kārtā pieveica Kristeru Kozlovski (LSTA-SK) ar 6-1 6-2, 2.kārtā tika izcīnīta uzvara pār Rūdolfu Ulmani (LSNT akadēmija) ar 7-6(5) 6-0, savukārt pusfinālā tika piedzīvots zaudējums Jānim Auslandam (LSNT akadēmija) ar 2-6 2-6. Savukārt, Justs Jakovļevs 1.kārtā guva uzvaru pār Dāvi Alksni (Centrālais tenisa klubs) ar 6-1 6-0, 2.kārtā tika pievarēts Andris Savickis (LSNT akadēmija) ar 6-2 7-5, taču pusfinālā tika piedzīvots zaudējums pret Maksimu Kazijevu ar 0-6 6-7(5). Līdz ar to, cīņā par 3.vietu sacentās divi Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi. Saspringtā un līdzīgā cīņā šoreiz uzvaru un 3.vietu turnīrā izcīnīja Justs Jakovļevs ar 6-3 6-7(5) 7-6(4), līdz ar to Valērijs Vorobjovs ierindojās 4.vietā.