Nedēļas nogalē dažādi panākumi mūsu tenisistiem

No 21.līdz 23.aprīlim Ādažos norisinājās LTS kausa 2.posms vīriešiem, kurā no Liepājas Tenisa sporta skolas piedalījās Justs Jakovļevs, Toms Sutris, Matīss Šteinhards un Toms Rolis.

1.kārtā savā starpā tikās Toms Rolis ar Matīsu Šteinhardu. Šajā duelī pārāks izrādījās Toms Rolis ar rezultātu 6-2 6-2 un nokļuva 2.kārtā. Toms Sutris 1.kārtā sacentās pret Denisu Ņekrasovu un piedzīvoja zaudējumu ar 5-7 4-6. Justs Jakovļevs 1.kārtā tikās ar Andreju Punku (PTA Tenisa klubs) un guva uzvaru ar 6-2 7-5. 2.kārtā savā starpā tikās turnīrā palikušie Justs Jakovļevs un Toms Rolis. Šajā turnīrā jau otrajā liepājnieku duelī pārāks izrādījās Justs Jakovļevs ar rezultātu 6-2 6-7(6) 6-2. Pusfinālā Justs tikās ar 1.numuru izsēto Rūdolfu Medni (ACB/VL Tenisa skola) un piedzīvoja zaudējumu ar 3-6 0-6 un ieņēma dalīto 3.vietu turnīrā.


22.aprīlī Mārupē tika aizvadīta “TK Spars balvas izcīņa” U8 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Orests Ronis, Paula Gurecka un Karolīna Lāce.

Orests Ronis savā apakšgrupā guva divas uzvaras četrās spēlēs un guva iespēju sacensties par uzvaru visā turnīrā. Pusfinālā diemžēl Orests piedzīvoja zaudējumu, taču cīņā par bronzas medaļu Orests Ronis guva panākumu un izcīnīja 3.vietu turnīrā.

Karolīna Lāce savā apakšgrupā spēja gūt divas uzvaras trīs spēlēs un ierindojās 2.vietā, kas deva iespēju sacensties par turnīra 5.-8.vietu. Pirmajā spēlē Karolīna guva uzvaru, taču otrajā spēlē tika piedzīvots zaudējums un kopvērtējumā Karolīna Lāce izcīnīja 6.vietu turnīrā.

Paula Gurecka savā apakšgrupā guva uzvaras visās trīs spēlēs, kas deva viņai iespēju sacensties arī par uzvaru visā turnīrā. Pusfinālā Paula guva visnotaļ pārliecinošu uzvaru, līdz ar to viņai bija jāsacenšas finālā. Finālā Paula Gurecka guva vēl pārliecinošāku uzvaru un izcīnīja 1.vietu visā turnīrā.


22.un 23.aprīlī Jelgavas tenisa centrā norisinājās “JTC atklātais turnīrs” U10 vecuma grupai, kurā no Liepājas Tenisa sporta skolas piedalījās Elizabete Marta Hamitova, kura diemžēl savā apakšgrupā zaudēja visas spēles un no turnīra izstājās.