Aizvadīts otrais turnīrs Anglijā

Arī pagājušajā nedēļā Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes Rebeka Margareta Mertena un Patrīcija Špaka turpināja piedalījās Lielbritānijā notiekošajā ITF turnīrā “Nike Junior International Nottingham”.

Šoreiz, turnīrs daudz veiksmīgāks izdevās Rebekai, kura vienspēlēs spēja iekļūt 3.kārtā. Arī šajā turnīrā Rebeka bija starp izliktajām spēlētājām, kas ļāva pirmās kārtas spēlēs iegūt reitingā zemāku un salīdzinoši, vājāku pretinieci. Pirmajā kārtā Rebeka uzvarēja anglieti L.Hutchings ar 6:2, 6:3, otrajā kārtā tika uzvarēta cita angliete – M.Paladini Jeninngs ar 6:1, 6:1. Savukārt, 3.kārtā, aizraujošā spēlē Rebeka atzina anglietes S.Yardley pārākumu ar 1:6, 6:3, 4:6.

Patrīcijai turnīrs beidzās jau 1.kārtā, jo tika atzīts anglietes L.Mould pārākums ar 2:6, 6:7.

Dubultspēlēs, Latvijas meiteņu pāris iekļuva 2.kārtā, kur principālā duelī zaudēja Igaunijas dubultspēļu pārim L.Kubre/ H.Narmont ar 6:2, 4:6, 6:10.

Kā atzina pašas meitenes, tad aizvadītie turnīri noteikti jāvērtē ar pozitīvu zīmi, jo iegūtā pieredze noteikti noderēs sezonas turpinājumā. Attiecībā par aizvadītajiem turnīriem, tad meitenes norādīja uz augsto turnīra līmeni un lielo konkurenci dalībnieku starpā.