Visas medaļas paliek Liepājā

No 5.līdz 7.maijam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās LTS kausa 5.posms U18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skola, protams, šajā turnīrā tika pārstāvēta plaši – Justs Jakovlevs, Valerijs Vorobjovs, Renārs Grodskis, Matīss Šteinhards, Daniels Špaks, Kārlis Vēberis, Rebeka Mertena, Patrīcija Špaka, Elza Tomase, Alise Vindiga, Veronika Zalcmane, Alise Grundule, Signija Stībele, Dana Gribeļska, Paula Jankova, Karolīna Skābe un Anastasija Rižkova.

Zēnu konkurencē jau 1.kārtā zaudējumus piedzīvoja Kārlis Vēberis, Matīss Šteinhards un Daniels Špaks. Pusfinālā Justs Jakovlevs ļoti saspringtā un spraigā spēlē, pašā izskaņā spēja gūt uzvaru pār Daniilu Žukovu (Tennis Pro Academy) ar 6-0 5-7 7-5. Otrā pusfinālā tikās divi liepājnieki – Valerijs Vorobjovs un Renārs Grodskis. Šajā duelī pārāks izrādījās Renārs, kurš guva uzvaru ar 6-0 6-3. Valērijs Vorobjovs cīņā par 3.vietu spēja uzvarēt Daniilu Žukovu ar 6-2 6-2. Spēlē par zelta medaļu Renārs Grodskis bija pārāks par Justu Jakovlevu ar 6-3 6-4 un izcīnīja 1.vietu.

Meiteņu konkurencē Anastasija Rižkova diemžēl netika ārā no kvalifikācijas turnīra. Savukārt, pamatturnīrā Dana Gribeļska, Karolīna Skābe, Alise Grundule un Paula Jankova nespēja gūt uzvaru 1.kārtā. Alise Vindiga, Signija Stībele un Veronika Zalcmane dalību turnīrā pārtrauca 2.kārtā. Pusfinālā Rebeka Mertena guva uzvaru pār Elīzu Buku (ACB/VL tenisa skola) ar 6-2 6-3. Otrā pusfināla spēlē norisinājās liepājnieču duelis, kurā sacentās Elza Tomase ar Patrīciju Špaku. Šoreiz Patrīcija guva uzvaru ar 6-1 6-2. Līdz ar to Elzai Tomasei bija jāsacenšas ar Elīzu Buku par bronzas medaļu, kurā Elza spēja gūt –uzvaru ar 6-4 7-6(6) un izcīnīt 3.vietu. Rebekas Mertenas un Patrīcijas Špakas duelī par uzvaru turnīrā Rebeka izcīnīja uzvaru ar 6-3 6-3, tādējādi iegūstot 1.vietu un 2.vietā atstājot Patrīciju Špaku.

Godalgoto vietu ieguvēji:
1.vieta – Renārs Grodskis
2.vieta – Justs Jakovlevs
3.vieta – Valerijs Vorobjovs

Godalgoto vietu ieguvējas:
1.vieta – Rebeka Mertena
2.vieta – Patrīcija Špaka
3.vieta – Elza Tomase

Vairāk bildes pieejamas sadaļā “Galerija“.