Liepājā uzvar mājnieki

13.un 14.maijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās sezonas atklāšanas turnīrs “Dzintara Wilson” U12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja – Dāvis Rolis, Ričards Špaks, Didzis Vārna, Kristians Lasmanis, Gustavs Pagrabs, Dāvis Ziemelis, Artjoms Splenders, Gregors Lazdāns, Ralfs Rukmanis, Kristers Boks, Enija Paula Aploka, Kristiana Lagzdiņa, Paula Kapleite, Valērija Januška, Ketlina Arone, Evelīna Beneša un Žaklīna Buče.

Zēnu konkurencē Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņu savstarpējās spēlēs 1.kārtā Artjoms Splenders piekāpās Gustavam Pagrabam ar 6:1 6:0 un Didzis Vārna pieveica Kristeru Boku ar 6:1 6:0. Gregors Lazdāns piekāpās Georgijam Harjuzovam (Ventpils TK) ar 6:1 6:0, Ralfs Rukmanis piekāpās Tomasam Priedem (individuāli) ar 6:2 6:2. Savukārt, Kristians Lasmanis spēja panākt uzvaru pār Mārtiņu Rubezi (Enri TK) ar 6:3 6:1 un Dāvis Ziemelis guva uzvaru pār Artjomu Poddubniju (individuāli) ar 6:1 6:1. Ar 1.numuru izsētajam Dāvim Rolim un ar 2.numuru izsētajam Ričardam Špakam 1.kārta bija brīva.

2.kārtā Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņu savstarpējās spēlēs uzvaras panāca Dāvis Rolis ar 6:0 6:0 uzvarot Gustavu Pagrabu un Ričards Špaks ar 6:1 6:0 uzvarot Dāvi Ziemeli. Savukārt, liepājnieks Didzis Vārna guva uzvaru pār Tomasu Priedi (individuāli) ar 6:0 6:0 un otrs liepājnieks Kristians Lasmanis, saspringtā spēlē, guva uzvaru pār Georgiju Harjuzovu (Ventspils TK) ar 7:6(8) 5:7 6:1.

Zēnu pusfinālos savā starpā sacentās vairs tikai Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi. Dāvis Rolis guva pārliecinošu uzvaru pār Kristianu Lasmani ar 6:0 6:0, savukārt, Ričards Špaks panāca uzvaru pār Didzi Vārnu ar 6:3 6:2. Līdz ar to, par 3.vietu sacentās Kristians Lasmanis ar Didzi Vārnu un šajā cīņā uzvaru ar 6:2 7:5 guva Kristians Lasmanis, izcīnot bronzas medaļu. Cīņā par uzvaru turnīrā, starp Dāvi Roli un Ričardu Špaku, pārliecinošu uzvaru izcīnīja Dāvis Rolis ar 6:0 6:0.

Meiteņu konkurencē 1.kārtā Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Žaklīna Buče piedzīvoja zaudējumu Georgiai Okropiridzei (Biedrība Teniss Rīgā) ar 1:6 1:6. Zaudējumu piedzīvoja arī Paula Kapleite spēlējot pret Lauru Spārniņu (LSNT Akadēmija) ar 5:7 0:6. Zaudējumus 1.kārtā piedzīvoja arī Evelīna Beneša pret Aleksandru Rožkalni (Mārupes TS) ar 0:6 0:6 un Valērija Januša pret Līvu Lūsi (Enri TK) ar 1:6 0:6. Taču Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes Ketlina Arone guva uzvaru pār Janu Deņisenko (Centrālais Tenisa klubs) ar 4:6 6:1 6:0 un Kristiana Lagzdiņa pret Deboru Samanoviču (TK Jūra) ar 6:0 6:1. Ar 1.numuru izsētajai Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknei Enijai Paulai Aplokai 1.kārta bija brīva.

2.kārtā Enija Paula Aploka guva vieglu uzvaru pār Georgiu Okropiridzi (Biedrība Teniss Rīgā) ar 6:1 6:0, Ketlina Arone diemžēl piedzīvoja zaudējumu Laurai Spārniņai (LSNT Akadēmija) ar 4:6 1:6 un Kristiana Lagzdiņa piedzīvoja zaudējumu ar 2.numuru izsētajai Annai Bulavai (Lielupe TC) ar 1:6 2:6.

Pusfinālā Enija Paula Aploka guva uzvaru pār Lauru Spārniņu (LSNT Akadēmija) ar 6:3 6:2. Spēlē par uzvaru turnīrā Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne guva panākumu pret Aleksandru Rožkalni (Mārupes TS) ar 6:0 6:1 un izcīnīja 1.vietu turnīrā.

Godalgoto vietu ieguvēji zēnu konkurencē:

1.vieta – Dāvis Rolis (Liepājas Tenisa sporta skola)

2.vieta – Ričards Špaks (Liepājas Tenisa sporta skola)

3.vieta – Kristians Lasmanis (Liepājas Tenisa sporta skola)

Godalgoto vietu ieguvējas meiteņu konkurencē:

1.vieta – Enija Paula Aploka (Liepājas Tenisa sporta skola)

2.vieta – Aleksandra Rožkalne (Mārupes TS)

3.vieta – Anna Bulava (Lielupe TC)

Vairāk attēlu pieejami sadaļā “Galerija“.