Pateicība “Dzintara Wilson” atbalstītājam SIA “Intrad”

Liepājas Tenisa sporta skola sadarbībā ar SIA “Intrad”- Wilson oficiālo pārstāvi Latvijā, šī gada vasaras iesākumā, jau otro gadu pēc kārtas organizēja starptautisko tenisa turnīru “Dzintara Wilson” U10 un U12 vecuma grupām.

“Dzintara Wilson” turnīrs ir turpinājums 2010.gadā iesāktajai tradīcijai – “Zelta Wilson” turnīram. Lai izceltu Liepājas īpašo vērtību, 2016.gadā tika pieņemts lēmums šo turnīru pārsaukt par “Dzintara Wilson”, jo dzintars ir Liepājas zelts un, lai to akcentētu vēl īpašāk, turnīra godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar unikālām un īpašām rotām un medaļām, kurās ir iestrādāts dzintars.

2016.gadā šo apbalvojumu autore bija Ilze Vainovska, taču šogad šīs īpašās medaļas darināja māksliniece Dana Purviņa (www.dabasrotas.lv). Papildus šiem unikālajiem apbalvojumiem, turnīra godalgoto vietu ieguvēji saņem ļoti vērtīgas, tenisā noderīgas balvas no SIA “Intrad”.Vēlamies pateikties visiem turnīra dalībniekiem, dalībnieku vecākiem un treneriem par dalību turnīrā un novēlēt veiksmi jaunajiem tenisistiem sezonas turpinājumā. Vēlamies izteikt īpašu paldies galvenajam turnīra atbalstītājam SIA “Intrad”- Wilson oficiālajam pārstāvim Latvijā. Ceram uz turpmāku sadarbību ilgtermiņā, lai kopā sadarbojoties, celtu starptautiskā turnīra “Dzintara Wilson” nozīmību un prestižu Latvijas un Eiropas mērogā.