Uzvara Rīgas čempionātā pieaugušajiem

No 2.līdz 4.jūnijam tika aizvadīts Rīgas čempionāts sievietēm, kurā Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Rebeka Margareta Mertena un Signija Stībele.

Signija Stībele 1.kārtā guva uzvaru pār Gerdu Upenieci (Ādaži TC). Pusfinālā Signijai pretim stājās cita Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne – Rebeka Margareta Mertena. Šajā duelī Rebeka izrādījās pārāka ar 6-2 6-1. Līdz ar to Signijai Stībelei bija jāsacenšas par 3.vietu pret Lauru Slišāni (ACB/VL tenisa skola). Šajā duelī mūsu Signija Stībele guva panākumu ar 6-4 6-3 un izcīnīja 3.vietu turnīrā. Savukārt, finālā Rebeka Margareta Mertena cīnījas pret Gretu Veinbergu (Rīgas Satiksmes tenisa klubs). Šajā divcīņā Rebeka Margareta Mertena izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 6-1 6-1 un līdz ar to triumfēja visā turnīrā.

Paralēli tika aizvadīts arī Rīgas pieaugušo čempionāts vīriešiem, kas vienlaicīgi bija arī LTS kausa open 3.posms. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Toms Sutris, Justs Jakovļevs un Matīss Šteinhards. Justs Jakovļevs turnīru uzsāka ar zaudējumu Arkādijam Slobodkinam (Mārupes TS) ar 4-6 2-6 un no dalības turnīrā izstājās. Savukārt, Matīss Šteinhards 1.kārtā guva panākumu pār Andreju Krūmiņu ar 6-3 7-6(4). 2.kārtā gan tika piedzīvots zaudējums Gustavam Lukstiņam (ACB/VL Tenisa skola) ar 0-6 4-6. Toms Sutris cīņā par pusfinālu diemžēl piedzīvoja zaudējumu Dāvim Vītolam (Tennis Pro Academy) ar 4-6 0-6.