Aizvadīta Latvijas Klubu komandu čempionāta 1.daļa

Maija beigās tika uzsākts Latvijas Tenisa savienības Klubu komandu čempionāta 2017.gada sezona. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā čempionātā pārstāv 5 komandas.OPEN kategorijā vīriešu komandas sastāvā iekļauti – Toms Rolis, Toms Sutris, Daņils Kozlovs, Valerijs Vorobjovs, Renārs Grodskis, Justs Jakovlevs, Matīss Šteinhards, Daniels Špaks, Andrejs Koļesins un Eduards Grodskis. Šī komanda šobrīd ir aizvadījusi trīs posmus. 1.posmā spēlējot pret LĀTS/Mārupe komandu tika izcīnīta viena uzvara sešās spēlēs, tādējādi kopsummā piedzīvojot zaudējumu ar 1-5. 2.posmā tiekoties ar TK Ludza mūsu komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 6-0. Savukārt, 3.posmā tiekoties ar ACB/VL Tenisa skola, tika piedzīvots bezierunu zaudējums ar 0-6. Turnīra 2.daļas grupu turnīrā paredzēta vēl viens posms, kas notiks pret Tennis Pro Academy jūlija beigās.OPEN kategorijas 1.sieviešu komandā iekļautas – Rebeka Mertena, Patrīcija Špaka, Elza Tomase, Marta Pagraba, Elīna Zīverte, Signija Stībele un Agate Gurecka. 1.sieviešu komanda turnīra 1.daļā aizvadījusi divus posmus un abos izcīnītas uzvaras pār Rīgas satiksmes tenisa kluba 2.komandu un pār LĀTS/Mārupe ar pārliecinošo 3-0. Turnīra 2.daļas grupu turnīrā paredzēta vēl viens posms, kurā notiks cīņa pret TC Ādaži – 2.OPEN kategorijas 2.sieviešu komandā iekļautas – Alise Vindiga, Alise Grundule, Veronika Zalcmane, Katrīna Lasmane, Dinija Ramanauska un Paula Jankova. Savā apakšgrupā 2.komanda divos posmos piedzīvojušas divus zaudējumus pret Rīgas satiksmes tenisa kluba 1.komandu un ACB/VL tenisa skolu ar 0-3. Turnīra 2.daļā paredzētas spēles pret Zauers TK.35+ kategorijas A līgas vīriešu komandā “Liepāja” iekļauti – Andrejs Koļesins, Arunas Rozga, Darius Augustinaitis, Eduards Grodskis, Elans Strazdiņš, Mārtiņš Jaunzems, Artūrs Eglītis, Didzis Holštroms, Andis Cirsis un Gints Rolis. Komanda “Liepāja” pirmajos divos no trim posmiem izcīnīja uzvaras pār LĀTS/Mārupe un PTA tenisa klubu 35 ar pārliecinošo 6-0, savukārt, 3.posmā spēlēs pret klubu 1886 tika panākts rezultāts 3-3, taču, pēc savstarpējo spēļu punktu saskaitīšanas, uzvara tika piešķirta komandai “Liepāja”. Līdz ar to turnīra apakšgrupu spēlēs izcīnītas uzvaras, kas ierindo komandu “Liepāja” 1.vietā apakšgrupā. Tuvākajā laikā tiks aizvadīti pusfināli, kurā komanda “Liepāja” par iekļūšanu finālā sacentīsies pret ACB/VL tenisa skolas un Rīgas Satiksmes 35+ 1.komandas dueļa uzvarētājiem.35+ kategorijas 1.līgas vīriešu komandā “1625 Liepāja” iekļauti – Andis Aigars, Gints Rolis, Martins Ivanovs, Andis Čerņecovs, Mareks Laukagals, Raivo Špaks un Erlands Lazdāns. Turnīra 1.daļā komanda “1625 Liepāja” patlaban aizvadījusi vien 2.posmus. 1.posmā tika izcīnīta uzvara pār Bukultu TK ar 5-1, savukārt, 2.posmā tika atzīts Rīgas Satiksmes 35+ 2.komandas pārākums ar 2-4.

Vēlam mūsu komandām sasniegumus un panākumus turpmākajās spēlēs!