Liepājnieces piedalās Eiropas junioru čempionātā

No 24.jūlija Patrīcija Špaka un Elza Tomase Maskavā (Krievija) piedalījās Tennis Europe Eiropas junioru čempionātā U16 vecuma grupā.

Patrīcija Špaka 1.kārtā guva uzvaru pār Anastasiju Tikhonovu (Anastasia Tikhonova – Krievija) ar 3-6 7-5 6-1, savukārt, 2.kārtā tika piedzīvots zaudējums Denisai Hindovai (Denisa Hindova – Čehija) ar 7-6(1) 6-0.Elzai Tomasei 1.kārtā bija brīva, bet 2.kārtā Elza guva pārliecinošu uzvaru pār Elenu Jankulovsku (Elena Jankulovska – Maķedonija) ar 6-1 6-0. Diemžēl 3.kārtā Elza piedzīvoja zaudējumu Izabelai Feningai (Isabella Pfennig – Vācija) ar 2-6 2-6.Patrīcija Špaka un Elza Tomase kopā spēlēja arī dubultspēļu turnīrā. 1.kārta mūsu meitenēm bija brīva, bet 2.kārtā Patrīcija un Elza guva uzvaru pār pāri no Kipras Florentiju Hadžigergiju (Florentia Hadjigeorgiou) un Eleni Louku (Eleni Louka) ar 7-5 0-6 10-7. Spēlē par nokļūšanu ceturtdaļfinālā, Patrīcija un Elza saspringtā spēlē piedzīvoja zaudējumu pārim no Bulgārijas Elenai Trenčevai (Elena Trencheva) un Rozalīnai Jusevai (Rozalina Youseva) ar 3-6 6-3 9-11.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”72″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”100″ thumbnail_height=”75″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”1″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]