Rīgā izcīna zeltu un un divus sudrabus

12.augustā Rīgā norisinājās “Rīgas satiksmes tenisa kluba balvas izcīņa” U8, U9 un U10 vecuma grupās. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Orests Ronis un  Emīlija Brūdere U8 vecuma grupā, Timo Bertrams Tikums, Ernests Brūders, Paula Gurecka un Karolīna Lāce U9 vecuma grupā, Elizabete Marta Hamitova, Laura Kristiāna Sprūde, Marija Lauva un Anna Azarova U10 vecuma grupā.U8 vecuma grupā zēniem Orests Ronis savā apakšgrupā izcīnīja četras uzvaras četrās spēlēs un kvalificējās fināla turnīram. Cīņā par uzvaru turnīrā Orests Ronis izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja vienu zaudējumu, tādējādi izcīnot 2.vietu turnīrā.

U8 vecuma grupā meiteņu konkurencē Emīlija Brūdere izcīnīja vienu uzvaru četrās spēlēs un kopvērtējumā izcīnīja 10.vietu.

U9 vecuma grupā zēniem Timo Bertrams Tikums savā apakšgrupā pie uzvarām diemžēl netika un ieguva 18 vietu kopvērtējumā, līdzīga situācija apakšgrupā izvērtās arī Ernestam Brūderam, kurš kopvērtējumā ieguva dalīto 19.vietu.

U9 vecuma grupā meitenēm Karolīna Lāce savā apakšgrupā izcīnīja vienu uzvaru trīs spēlēs un kopvērtējumā ieguva 10.vietu. Paula Gurecka savā apakšgrupā uzvarēja trīs no četrām spēlēm, taču guva iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā Paula piedzīvoja zaudējumu, kā arī cīņā par trešo vietu tika atzīts pretinieces pārākums, līdz ar to Paula Gurecka izcīnīja 4.vietu kopvērtējumā.U10 vecuma grupā meitenēm Laura Kristīana Sprūde savā apakšgrupā nespēja tikt pie uzvarām, līdz ar to, savā apakšgrupā ierindojās 4.vietā. Anna Azarova savā apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras četrās spēlēs, līdz ar to ierindojoties 3.vietā savā apakšgrupā. Elizabete Marta Hamitova savā apakšgrupā izcīnīja uzvaras visās spēlēs, tādējādi iegūstot iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Arī Marija Lauva savā apakšgrupā guva uzvaras visās spēlēs un guva iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā Marija un Elizabete guva uzvaras, līdz ar to abām liepājniecēm bija jātiekas fināla spēlē. Finālā ar 4-2 uzvaru guva Elizabete Marija Hamitova, tādējādi izcīnot 1.vietu turnīrā, savukārt, Marija Lauva ieguva 2.vietu turnīra kopvērtējumā.