Liepājā aizvadītas vairākas sacensības

No 11.līdz 16.septembrim Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “Liepājas Tenisa sporta skolas un Ferax vasaras meistarsacīkstes” U18, U14 un U12 vecuma grupās. Uzvaras turnīrā izcīnīja Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi, izņemot U12 vecuma grupu meitenēm, kur uz medaļas izcīnīja Liepājas viesi.U18 vecuma grupā meitenēm 1.vietu izcīnīja Dana Gribeļska, 2.vietā ierindojās Veronika Zalcmane, 3.vietu ieguva Evelīna Ķīvīte.U14 vecuma grupā zēniem 1.vietu izcīnīja Dāvids Špaks, 2.vietu ieguva Dāvis Rolis, 3.vietā ierindojās Kārlis Vēberis.

U14 vecuma grupā meitenēm 1.vietu izcīnīja Anastasija Rižkova, 2.vietu ieguva Paula Jankova, 3.vietu ieguva Evelīna Ķīvīte.

U12 vecuma grupā zēniem 1.vietu izcīnīja Ričards Špaks, 2.vietā ierindojās Kristians Lasmanis, 3.vietu izcīnīja Didzis Vārna.

U12 vecuma grupā meitenēm 1.vietu izcīnīja Marina Markina (Ādaži TC), 2.vietā ierindojās Laura Spārniņa (LSNT akadēmija), 3.vietu ieguva Madara Balode (TK Jelgava).

Liepājas Tenisa sporta skolas un Ferax vasaras meistarsacīkstes atbalstīja – uzņēmums “Ferax”.

16.un 17.septembrī Liepājas Tenisa sporta skolas kortos tika aizvadīts “Liepājas Čempionāts”.

Sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Alise Vindiga, 2.vietā ierindojās Alise Grundule, 3.vietu ieguva Veronika Zalcmane.