Jaunie tenisisti piedalās sacensībās Ādažos

30.septembrī Ādažos norisinājās “Babolat balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā U9 vecuma grupā pārstāvēja Timo Bertrams Tikums un Paula Gurecka.Timo Bertrams Tikums savā apakšgrupā ierindojās 4.vietā, kas deva viņam iespēju sacensties par 13.-16.vietu kopvērtējumā. Pirmajā spēlē Timo guva uzvaru, taču spēlē par 13.vietu saspringtā spēlē ar 10-12 tika piedzīvots zaudējums, līdz arto Timo Bertrams Tikums kopvērtējumā ierindojās 14.vietā.

Paula Gurecka savā apakšgrupā guva uzvaras trijās no četrām spēlēm un ierindojās 2.vietā, kas deva viņai iespēju sacensties par kopvērtējuma 5.-8.vietu. Pirmajā spēlē tika gūta uzvara, bet spēlē par 5.vietu tika piedzīvots zaudējums ar 8-11, līdz ar to Paula Gurecka ierindojās 6.vietā kopvērtējumā.

Savukārt, 1.oktobrī Ādažos norisinājās “Minhauzens juniors balvas izcīņa” U10 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Elizabete Marta Hamitova un Laura Kristiāna Sprūde.

Elizabete Marta Hamitova savā apakšgrupā izcīnīja 3.vietu, kas viņai deva iespēju sacensties par 9.-12.vietu kopvērtējumā. Pirmajā spēlē diemžēl tika piedzīvots zaudējums un kopvērtējumā Elizabete Marta Hamitova ierindojās dalītajā 11.-12.vietā.

Laura Kristiāna Sprūde savā apakšgrupā uzvarot trīs no četrām spēlēm ierindojās 2.vietā, kas deva viņai iespēju sacensties par 5.-8.vietu kopvērtējumā. Pirmajā spēlē diemžēl tika piedzīvots zaudējums, līdz ar to Laura Kristiāna Sprūde kopvērtējumā ierindojās dalītajā 7.-8.vietā.