2017.gada U-10 tenisa noslēguma balle

Liepājas mazie U-10 grupu tenisisti aizvadīto sezonu noslēdza viesojoties Rīgā, pludmales centrā “Brazīlija”, kur izbaudīja Latvijas Tenisa Savienības rīkoto gada noslēguma pasākumu.

Jau septīto gadu, kā tradīcija mazajiem tenisistiem no visas Latvijas, tiek dota iespēja jautri un atraktīvi aizvadīt kārtējo sezonu visiem kopā, piedaloties dažādās sportiskās aktivitātēs un gada noslēguma apbalvošanā. Balvas saņēma ne tikai labākie tenisa kortā, bet arī pārējie pasākuma dalībnieki. Mazos tenisistus cienāja ar svētku torti un apdāvināja ar sponsoru sagādātajām balviņām.

Katru gadu mainās noslēguma balles tematika – šogad tas bija cirks. Visa pasākuma garumā bērnus izklaidēja cirka mākslinieki un devās kārtīgā cirka piedzīvojumā. Katru gadu īpaši tiek apbalvotas labākās tematiskās maskas un šogad meiteņu konkurencē labākā maska bija mūsu Liepājas Tenisa Sporta Skolas audzēknei Ketlinai Aronei.

Lai daudz spēka un veiksmes mazajiem liepājniekiem 2018.gadā tenisa laukumos un liela pacietība un izturība arī viņu vecākiem!