Jaunākie tenisisti mājās atved divus sudrabus

20.janvārī Rīgā norisinājās Tennis Pro Academy AFY balvas izcīņa U8 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Damirs Livanskis, Olivers Arons, Leonards Ozoliņš, Jeļizaveta Rižkova, Emīlija Brūdere, Beatrise Varkale un Keitija Petrovica.

Olivers Arons uzvarot vienu no piecām apakšgrupas spēlēm, ierindojās 5.vietā savā apakšgrupā. Leonards Ozoliņš uzvarot divas no piecām savas apakšgrupas spēlēm, ierindojās 4.vietā savā apakšgrupā. Damirs Livanskis savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu uzvarot četras no piecām spēlēm un guva iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Ar 11-8 uzvarot pusfinālā, Damirs nodrošināja sev vietu finālā, kur piekāpjoties ar 7-11 Damirs Livanskis izcīnīja 2.vietu turnīra kopvērtējumā.

Emīlija Brūdere, uzvarot trīs no piecām spēlēm, savā apakšgrupā ierindojās 3.vietā. Keitija Petrovica diemžēl nespēja gūt nevienu uzvaru, līdz ar to ierindojās 6.vietā savā apakšgrupā. Beatrise Varkale guva vienu uzvaru piecās spēlēs un ierindojās 6.vietā savā apakšgrupā, savukārt, Jeļizaveta Rižkova uzvarēja visās piecās apakšgrupas spēlēs un nodrošināja iespēju sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā ar 11-7 Jeļizaveta guva uzvaru, taču finālā ar 5-11 tika piedzīvots zaudējums, līdz ar to Jeļizaveta Rižkova izcīnīja 2.vietu turnīra kopvērtējumā.