Liepājnieki piedalās starptautiskos turnīros

Liepājas tenisa sporta skolas audzēkņi janvārī piedalījušies jau divos starptautiskajos “Tennis Europe” turnīros, kuri norisinājās Lietuvā un Igaunijā.

No 8.līdz 14.janvārim Lietuvas pilsētā Šauļi norisinājās “Toyota Cup 2018 ” U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu Šauļu turnīrā pārstāvēja Dāvis Rolis, Dāvids Špaks, Enija Paula Aploka, Evelīna Ķīvīte un Karolīna Skābe. Dāvids Špaks diemžēl pēdējā kvalifikācijas kārtā piedzīvoja zaudējumu un nespēja kvalificēties pamatturnīram. Bet Dāvis Rolis nespēja pārvarēt pamatturnīra 1.kārtu. Meiteņu konkurencē neviena no Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknēm nespēja pārvarēt kvalifikācijas kārtu un pamatturnīra sacensībās nepiedalījās.

Dāvis Rolis kopā ar Dāvidu Špaku piedalījās dubultspēļu turnīrā, kurā cīņā par iekļūšanu pusfinālā ar 1-6 0-6 tika piedzīvots zaudējums pārim no Polijas.

No 15.līdz 21.janvārim Igaunijas pilsētā Narva norisinājās “Narva Cup” U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu Narvas turnīrā pārstāvēja Dāvis Rolis, Enija Paula Aploka un Evelīna Ķīvīte. Dāvis Rolis diemžēl nespēja pārvarēt pamatturnīra 1.kārtu. Enija Paula Aploka kvalifikācijas kārtā izcīnot uzvaru ar 6-1 6-1 spēja kvalificēties pamatturnīram. Arī Evelīna Ķīvīte spēja kvalificēties pamatturnīram, pēdējo kvalifikācijas kārtas spēli uzvarot ar 6-0 6-2. Pamatturnīra 1.kārtā Enija Paula Aploka un Evelīna Ķīvīte piedzīvoja zaudējumus un no turnīra izstājās.