LTS kausa posmā godalgotas vietas

No 2.-4.februārim Rīgā norisinājās LTS kausa 2.posms U18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Valerijs Vorobjovs, Renārs Grodskis, Elza Tomase, Alise Vindiga, Veronika Zalcmane, kuri sacensības uzsāka pamatturnīrā, savukārt, ar kvalifikācijas sacensībām turnīru uzsāka Alise Grundule.

Valerijs Vorobjovs un Renārs Grodskis līdz finālam guva uzvaras pār visiem saviem pretiniekiem, līdz ar to, Valerijam un Renāram par uzvaru turnīrā bija jāsacenšas savā starpā. Ar 6-2 6-3 šoreiz pārāks izrādījās Valerijs, līdz ar to Renārs Grodskis izcīnīja 2.vietu, bet Valerijs Vorobjovs izcīnīja 1.vietu turnīrā.

Meiteņu konkurencē kvalifikācijas kārtā Alise Grundule diemžēl nespēja kvalificēties pamatturnīram. Taču pamatturnīrā Alise Vindiga un Veronika Zalcmane zaudējumu piedzīvoja jau 1.kārtā. Elza Tomase 1.kārtā ar 6-4 6-0 guva uzvaru pār Elizabeti Kļavinsku (Mārupes TS). 2.kārtā Elza ar 6-4 6-1 uzvarēja pār Niku Balmisevu (ACB/VL tenisa skola). Pusfinālā Elza, sacenšoties pret Sabīni Rutlauku (Rīgas satiksmes TK) ar 6-7(3) 2-6 piedzīvoja zaudējumu un ierindojās dalītajā 3.vietā.