No Ādažiem atved zeltu un sudrabu

10.februārī Ādažos norisinājās “TC “Ādaži” balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja – U8 vecuma grupā Damirs Livanskis un Emīlija Brūdere, U9 vecuma grupā Paula Gurecka un Karolīna Lāce.

U8 vecuma grupā zēniem Damirs Livanskis savā apakšgrupā izcīnīja uzvaras visās četrās spēlēs, līdz ar to iegūstot iespēju sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Cīņā par iekļūšanu finālā Damirs ar 11-9 guva uzvaru pār Raimondu Stabiņu (Mārupes TS). Finālā Damirs ar 4-11 piedzīvoja zaudējumu Jēkabam Stikutam, līdz ar to Damirs Livanskis izcīnīja 2.vietu turnīra kopvērtējumā.

U8 vecuma grupā meitenēm Emīlija Brūdere savā apakšgrupā izcīnīja 3.vietu, kas deva viņai iespēju sacensties par 9.-12.vietu turnīra kopvērtējumā. Uzvarot vienā no divām spēlēm Emīlija Brūdere ierindojās 10.vietā turnīra kopvērtējumā.

U9 vecuma grupā Karolīna Lāce savā apakšgrupā ierindojās 3.vietā, savukārt, Paula Gurecka ierindojās 4.vietā apakšgrupā. Turnīra kopvērtējumā Paula Gurecka izcīnīja dalīto 13.vietu, bet Karolīna Lāce – dalīto 9.vietu.

Savukārt, 11.februārī Ādažos tika aizvadīta “TC Ādaži BABOLAT balvas izcīņa” U 10 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Alise Latiša un Anna Azarova.

Zēnu konkurencē Bogdans izcīnīja 2.vietu savā apakšgrupā, bet turnīra kopvērtējumā ierindojās 8.vietā.

Meiteņu konkurencē Alise izcīnīja 3.vietu savā apakšgrupā, bet turnīra kopvērtējumā viņa izcīnīja 9.vietu, savukārt, Anna savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu, iegūstot iespēju sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Uzvarot kā pusfinālā, tā arī finālā, Anna Azarova izcīnīja uzvaru arī turnīra kopvērtējumā.