LTS kausa posmā pieaugušajiem izcīna 2.vietu

No 31.marta līdz 2.aprīlim Mārupē norisinājās LTS Kauss sievietēm, vīriešiem – 2.posms. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja – Justs Jakovļevs, Toms Sutris, Matīss Šteinhards, Valerijs Vorobjovs, Mārtiņš Jaunzems, Alise Vindiga un Anastasija Rižkova.

Anastasija Rižkova diemžēl ar 0-6 0-6 zaudēja jau turnīra 1.kārtā ar 2.numuru izsētajai Laurai Slisanei (ACB/VL tenisa skola). Alise Vindiga 1.kārtā ar 6-0 6-2 guva vieglu uzvaru pār Martu Uzuliņu (LSTA-SK). Spēlē par iekļūšanu pusfinālā Alise piedzīvoja zaudējumu ar 6-7(3) 2-6 Anastasijas pāridarītājai Laurai Slisanei.Vīriešu konkurencē Valerijs Vorobjovs un Mārtiņš Jaunzems dalību turnīrā uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām. Abi liepājnieki, katrs uzvarot divas spēles, nodrošināja sev vietu pamatturnīrā.

Pamatturnīrā Mārtiņš Jaunzems piedzīvoja zaudējumu jau 1.kārtā ar 0-6 0-6 piekāpjoties Teodoram Pukšem (Lielupe TC). Toms Sutris 1.kārtas spraigā spēlē ar 7-6(6) 3-6 6-3 pret Mārtiņu Ērgli (Mārupes TS) spēja izcīnīt uzvaru. 2.kārtā Toms piedzīvoja sāpīgu zaudējumu Teodoram Pukšem ar 1-6 0-6.

Turnīrā 1.kārtā savā starpā tikās arī divi Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvji Valerijs Vorobjovs un Matīss Šteinhards. Ar rezultātu 6-1 7-6(4) pārāks šoreiz izrādījās Valerijs. 2.kārtā Valerijs turpināja uzvarēt, ar 6-2 7-6(4) pārspējot Egilu Valeini (Latvijas Ārstu TS). Pusfināls Valeriju Vorobjovu saveda kopā ar citu Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvi – Justu Jakovļevu, kurš 1.kārtā ar 6-3 4-6 6-3 pārspēja Hardiju Viškeru (Rīgas Satiksmes TK), un 2.kārtā ar identisku 6-3 4-6 6-3 pārspēja Ainaru Smitu (Cēsu TB). Pusfinālā Justs guva uzvaru pār Valeriju ar 3-6 6-3 6-0 un nodrošināja sev vietu finālā. Noslēdzošajā turnīra spēlē starp Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvi Justu Jakovļevu un Gustavu Lukstiņu (ACB/VL tenisa skola) ar 6-2 6-0 pārāks izrādījās Gustavs Lukstiņš, līdz ar to Justs Jakovļevs turnīra noslēgumā ierindojās 2.vietā.