No Jelgavas atved zeltu un divus sudrabus

No 13.-15.aprīlim Jelgavā notika LTS kausa 4.posms U18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja – Renārs Grodskis, Patrīcija Špaka, Alise Vindiga, Veronika Zalcmane, Paula Jankova un Elizabete Deglava.

Paula Jankova un Elizabete Deglava turnīru uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām, taču diemžēl nespēja kvalificēties pamatturnīram.

Renārs Grodskis pamatturnīra 1.kārtā ar 6-0 6-0 guva vieglu uzvaru pār Mihailu Vasiljevu (LSNT akadēmija). 2.kārtā ar 6-3 6-1 tika pieveikts Reinis Kupfers (ACB/VL tenisa skola). Pusfinālā ar 6-2 6-2 tika pieveikts Andris Savickis (LSNT akadēmija). Spraigā finālā pret Jāni Auslandu (LSNT akadēmija) ar 6-4 2-6 0-6 Renārs Grodskis piedzīvoja zaudējumu, tādējādi izcīnot 2.vietu turnīrā.

Meiteņu konkurencē Veronika Zalcmane ar 3-6 5-7 piedzīvoja zaudējumu 1.kārtā un no turnīra izstājās. Patrīcija Špaka un Alise Vindiga parūpējās par liepājnieču finālu, līdz tam nonākot ar salīdzinoši vieglām uzvarām. Finālā ar 6-2 6-1 uzvaru izcīnīja Patrīcija Špaka. Līdz ar to Alise Vindiga ieguva 2.vietu, bet Patrīcija Špaka ieguva 1.vietu.