Sāk valsts čempiona titula aizstāvēšanu un pošas uz Eiropas čempionātu

Sācies kārtējais Latvijas klubu komandu čempionāts kungiem grupā “35+”. Augstākajā līgā savu sesto valsts čempiona titula aizstāvēšanu sāka arī Liepājas pirmā komanda.

Mūsējie izbraukumā ar rezultātu 6-0 pārspēja Ādaži-2 komandu. Pēc Andreja Koļesina, Eduarda Grodska un Didža Holštroma pārliecinošām uzvarām vienspēlēs liepājnieki ātri izvirzījās vadībā. Komandas uzvarai punktu pielika Artūrs Eglītis, trijos setos pieveicot Andreju Straumi. Dubultspēlēs Eduards Grodskis ar Didzis Holštromu un Gints Rolis ar Andi Cirsi nostiprināja komandas panākumu, uzvarot arī abās dubultspēlēs.Liepājnieki mēģinās pagarināt savu uzvaru sēriju šosestdien, Liepājā uzņemot “Rīgas Satiksmes” komandu. Spēļu sākums pulksten 13.30.

9.jūnijā Latvijas klubu komandu čempionāta 1.līgā savu dalību sāks arī otra Liepājas senioru komanda, kas dibināta pērn. Otrajai komandai pirmā sezonas spēle Mārupē pret ACB/VL vienību.

Liepājas pirmā komanda šogad atkal ir uzaicināta uz Eiropas komandu čempionātu, kurā mūsējie piedalījušies jau piecas reizes. Uzaicinājumu saņem tikai komandas, kas spējušas izcīnīt Latvijas čempiona titulu iepriekšējā gadā. Eiropas čempionāts norisināsies no 16. līdz 22. septembrim Spānijā. Pērn tā sasniedza augstāko rezultātu Latvijas vēsturē Eiropas klubu čempionātos, tiekot pusfinālā!