No Ventspils atgriežas ar vairākām medaļām

21.un 22.jūlijā Ventspilī norisinājās “Ventspils balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja 18 jaunie tenisisti – Gustavs Siliņš, Leonards Ozoliņš, Olivers Arons, Gabriela Putra, Maija Jablonska, Hanna Āboltiņa, Beatrise Varkale, Marina Poļikarpova, Darja Korčevska, Emīlija Brūdere, Keitija Petrovica un Viktorija Homutova U8 vecuma grupā un Damirs Livanskis, Orests Ronis, Jeļizaveta Rižkova, Poļina Iļasova, Karolīna Lāce un Paula Gurecka U9 vecuma grupā.

U8 zēnu konkurencē no liepājniekiem vislabāko sniegumu demonstrēja Leonards Ozoliņš, kurš savā apakšgrupā uzvarēja visas spēles, līdz ar to turpināja sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā Leonards ar 13-11 guva uzvaru pār Jāni Libertu (TC Ādaži), taču finālā ar 10-12 piekāpās Artim Airem (TK Enri), līdz ar to Leonards Ozoliņš izcīnīja 2.vietu turnīrā.U8 meiteņu konkurencē, kurā Liepāja tika plaši pārstāvēta, vissekmīgāk savās apakšgrupās nospēlēja Darja Korčevska un Maija Jablonska, kuras izcīnīja visas uzvaras savās apakšgrupās, līdz ar to nonākot turnīra pusfinālos. Abas liepājnieces, gan piedzīvoja zaudējumus savu pusfinālu spēlēs, līdz ar to, cīņa par trešo vietu tika aizvadīta starp Darju un Maiju. Ar 11-4 uzvaru un 3.vietu turnīrā izcīnīja Darja Korčevska.

U9 zēnu konkurencē vispārliecinošāk nospēlēja Orests Ronis, kurš guva uzvaras visās apakšgrupas spēlēs, tādējādi iekļūstot pusfinālā, kurā ar pārliecinošo 11-4 tika pārspēts Tymur Plyhach (Tennis Pro Academy). Spraigā fināla spēlē Orests ar 11-13 atzina Vestarda Elsberga (TC Ādaži) pārākumu, līdz ar to Orests Ronis ierindojās 2.vietā turnīra kopvērtējumā.

U9 meiteņu konkurencē Poļina Iļasova un Paula Gurecka izcīnīja uzvaras katra savā apakšgrupā, līdz ar to turpināja sacensties par uzvaru turnīrā. Abas liepājnieces guva uzvaras arī pusfinālos, līdz ar to cīņā par uzvaru turnīrā notika starp Poļinu un Paulu. Ar rezultātu 11-4 uzvaru turnīrā izcīnīja Paula Gurecka, līdz ar to 2.vietā ierindojās Poļina Iļasova.