Mājas turnīrā iegūst 1.vietas un 2.vietas

28.un 29.jūlijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “Liepājas TSS un Prince balvas izcīņa” U10 vecuma grupai. Turnīrā piedalījās 24 dalībnieki – 15 zēni un 9 meitenes no Liepājas, Rīgas, Jūrmalas, Mārupes, Ikšķiles, Jelgavas un Cēsīm. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Timo Bertrams Tikums, Ernests Brūders, Krišjānis Mazais, Matīss Ozoliņš-Pese, Marks Freiborns, Laura Kristiāna Sprūde, Daniela Krušatina, Marija Lauva un Elizabete Marta Hamitova.

Zēnu konkurencē vislabāko sniegumu no liepājniekiem rādīja Matīss Ozoliņš-Pese un Bogdans Kozlovs, kuri savās apakšgrupās izcīnīja uzvaras, kvalificējoties cīņai par 1.-4.vietu, kurā vēl piedalījās Marats Iļjasovs (Orange Tennis) un Ēriks Mašals (Mārupes TS). Abi liepājnieki katrs guva divas uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu. Līdz ar to, pēc rezultātu salīdzināšanas 1.vietu izcīnīja Matīss Ozoliņš-Pese (Liepājas Tenisa sporta skola), 2.vietā ierindojās Bogdans Kozlovs (Liepājas Tenisa sporta skola), savukārt, 3.vietu ieguva Marats Iļjasovs (Orange Tennis).

Meiteņu konkurencē vissekmīgāk no liepājniecēm veicās Marijai Lauvai un Danielai Krušatinai, kuras savās apakšgrupās izcīnīja 1.vietas, kā arī Elizabetei Martai Hamitovai, kura apakšgrupā izcīnīja 2.vietu, kas arī deva iespēju sacensties pusfinālā. Vēl pusfināla cīņām pievienojās Karina Joničenoka (TK Enri), kura arī apakšgrupā izcīnīja 2.vietu. Pēc pusfināla un fināla cīņām 1.vietu turnīrā izcīnīja Marija Lauva (Liepājas Tenisa sporta skola), 2.vietā ierindojās Elizabete Marta Hamitova (Liepājas Tenisa sporta skola), savukārt, 3.vietu ieguva Karina Joničenoka (TK Enri).