Tiks aizvadītas Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā 2018

Tuvojoties vasaras sezonas noslēgumam, Liepājas Tenisa sporta skola, sadarbībā ar Liepājas sporta pārvaldi, šā gada 22.un 23.septembrī organizēs “Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā 2018”, kas norisināsies Liepājas pludmales volejbola laukumos pie centrālās Glābšanas stacijas.Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā 2018 tiek organizētas, lai popularizētu pludmales tenisu pilsētas iedzīvotāju vidū un noskaidrotu Liepājas pilsētas labākos pludmales tenisistus 2018.gada vasaras sezonā. Sacensības tiks aizvadītas kā vīriešu pāru un sieviešu pāru spēlēs, tā arī jaukto pāru konkurencē.

Meistarsacīkstēs var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš sasniedzis vismaz 14 gadu vecumu. Lai nodrošinātu godīgas iespējas visiem, sacensību dalībnieki varēs piedalīties amatieru līgā un profesionāļu (PRO) līgā. Amatieru līgā vienā pārī nedrīkst spēlēt divi dalībnieki, kuri uz turnīra norises dienu ir atrodami Latvijas tenisa savienības tenisa spēlētāju reitinga Top 20, Latvijas pludmales tenisa reitingā Top 20, kā arī ITF pludmales tenisa reitinga Top 1000, jebkurā vecuma grupā. Savukārt, profesionāļu līgā vienā pārī drīkst spēlēt spēlētāji bez jebkādiem ierobežojumiem. Ieteicams pieteikties spēlētajiem ar iepriekšēju tenisa vai pludmales tenisa pieredzi, aktīviem tenisistiem un treneriem, kā arī citu sporta veidu aktīviem sportistiem.

Lai piedalītos sacensībās, ir jāierodas uz vietas pirms sacensību sākuma:

  • 22.septembrī līdz pulksten 10:30 notiks reģistrācija pāru spēļu turnīram kā vīriešiem tā sievietēm,
  • 23.septembrī līdz pulksten 10:30 notiks reģistrācija jaukto pāru turnīram.

Sacensības abās dienās sāksies 11:00. Liepājas meistarsacīkšu pludmales tenisā nolikums atrodams šeit.

Ja gadījumā Jums nav pārinieka, droši piesakieties, mēs darīsim visu, lai atrastu Jums pārinieku, kā arī ja gadījumā Jums nav sava pludmales tenisa rakete, mēs Jums tās sagādāsim uz turnīra norises laiku!

Pirmo trīs vietu ieguvēju pāri vīriešiem, sievietēm un jauktajiem pāriem katrā līgā atsevišķi gan amatieru līgā un profesionāļu līgā saņems medaļas un pārsteiguma balvas.