Liepājniekiem labi sasniegumi dažādos turnīros

18.un 19.augustā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “E.Ernestsona balvas izcīņa” U9 un U10 vecuma grupām. Turnīrā piedalījās 37 jaunie tenisisti no visas Latvijas. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Paula Gurecka, Jeļizaveta Rižkova, Poļina Iļasova, Karolīna Lāce un Loreta Zalima U9 vecuma grupā, bet Bogdans Kozlovs, Timo Bertrams Tikums, Reinis Koņušaks, Marks Freiborns, Krišjānis Mazais, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Daniela Krušatina, Alise Latiša un Sabīne Vaidere U10 vecuma grupā.U9 vecuma grupas sacensības zēniem nenotika, jo pieteicās pārāk maz dalībnieki un no sacensībām atteicās. Savukārt, U9 vecuma grupas sacensībās meitenēm no liepājniecēm vislabāko sniegumu parādīja Paula Gurecka un Jeļizaveta Rižkova, kuras katra savā apakšgrupā izcīnīja uzvaras un kvalificējās spēlēm par 1.-3.vietu. Jeļizaveta Rižkova fināla spēlēs piedzīvoja zaudējumus, līdz ar to turnīra kopvērtējumā ieguva 3.vietu, bet Paula Gurecka uzvarēja abas finālspēles, līdz ar to triumfēja arī visā turnīrā!Godalgoto vietu ieguvējas U9 meiteņu konkurencē:
1.vieta – Paula Gurecka (Liepājas Tenisa sporta skola)
2.vieta – Emīlija Flugina (Garkalnes TS)
3.vieta – Jeļizaveta Rižkova (Liepājas Tenisa sporta skola)

U10 vecuma grupā zēniem no Liepājas jaunajiem tenisistiem vislabāko sniegumu rādīja Bogdans Kozlovs, kurš savā apakšgrupā izcīnīja tikai uzvaras un kvalificējās fināla spēlēm. Pusfinālā Bogdans ar 4-1 pārspēja Ilju Maleevu, bet finālā ar 2-4 atzina Armanda Aires (TK Enri) pārākumu, līdz ar to Bogdans Kozlovs izcīnīja 2.vietu turnīrā!Godalgoto vietu ieguvēji U10 zēnu konkurencē:
1.vieta – Armands Aire (TK Enri)
2.vieta – Bogdans Kozlovs (Liepājas Tenisa sporta skola)
3.vieta – Vladimirs Krastiņš (individuāli)

U10 vecuma grupā meitenēm vislabāk no liepājniecēm nospēlēja Anna Azarova un Sabīne Vaidere, kuras nepiedzīvoja zaudējuma rūgtumu savās apakšgrupās un kvalificējās pusfināla spēlēm. Pusfinālam kvalificējās vēl divas Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes – Alise Latiša un Elizabete Marta Hamitova. Pusfinālos Anna Azarova un Sabīne Vaidere ar 4-0 guva uzvaras pār savām pretiniecēm un kvalificējās finālam. Savstarpējā fināla spēlē uzvaru ar 5-3 guva Anna Azarova, tādējādi izcīnot uzvaru visā turnīrā, līdz ar to Sabīne Vaidere ierindojās 2.vietā turnīrā. Cīņā par 3.vietu turnīrā uzvaru guva Alise Latiša.Godalgoto vietu ieguvējas U10 meiteņu konkurencē:
1.vieta – Anna Azarova (Liepājas Tenisa sporta skola)
2.vieta – Sabīne Vaidere (Liepājas Tenisa sporta skola)
3.vieta – Alise Latiša (Liepājas Tenisa sporta skola)

No 23.līdz 25.augustam Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās LTS kausa U12 vecuma grupai 7.posms. Turnīrā piedalījās 54 dalībnieki – 28 zēni un 28 meitenes no visas Latvijas. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Laura Kristiāna Sprūde, Annete Skripka, Evelīna Poikāne, Anastasija Lomovska, Sabīne Vaidere, Žaklīna Buče, Paula Kapleite, Ketlina Arone, Valērija Januška, Anna Azarova, Marija Lauva, Artjoms Poddubnijs, Matīss Ozoliņš-Pese, Kristers Boks, Atrjoms Splenders un Ralfs Rukmanis.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem vissekmīgāk veicās Ralfam Rukmanim, kurš vienīgais no liepājniekiem spēja pārvarēt kvalifikācijas sacensības, uzvarot tajā divas spēles – 6-1 6-0 pret Maratu Iļjasovu un 6-1 6-3 pret Emīlu Mežinski (Ādaži TC). Pamatturnīra 1.kārtā Ralfam nācās sacensties pret ar 4.numuru izsēto Patriku Kozlovski (Centrālais TK) un diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar 1-6 1-6.Godalgoto vietu ieguvēji zēnu konkurencē:
1.vieta – Maksims Kazancevs (Orange Tennis)
2.vieta – Tomass Priede (Lielupe TC)
3.vieta – Patriks Kozlovskis (Centrālais TK)

Meiteņu konkurencē liepājnieces diemžēl nespēja pārvarēt pamatturnīra 1.kārtu. Paula Kapleite, kura pamatturnīrā iekļuva no kvalifikācijas sacensībām, pamatturnīra 1.kārtā ar 0-6 0-6 piekāpās ar 1.numuru izsētajai Elizabetei Brutānei (ACB/VL tenisa skola). Marija Lauva ar 4-6 2-6 piekāpās ar 3.numuru izsētajai Jasmīnei Lūsei (Mārupes TS), Anna Azarova ar 2-6 1-6 piekāpās ar 4.numuru izsētajai Laurai Ozolai (Enri TK), bet Valērija Januška ar 0-6 0-6 atzina ar 2.numuru izsētās Sofijas Zariņas (Mārupes TS) pārākumu.Godalgoto vietu ieguvējas meiteņu konkurencē:
1.vieta – Elizabete Brutāne (ACB/VL tenisa skola)
2.vieta – Sofija Zariņa (Mārupes TS)
3.vieta – Jasmīne Lūse (Mārupes TS)25.un 26.augustā Garkalnē norisinājās LSTA balvas izcīņa U9 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja tikai Poļina Iļasova. Savā apakšgrupā Poļina uzvarēja visas spēles, tādējādi kvalificējoties pusfinālam. Uzvarot ar 11-7 pār Gerdu Griezni (Bīriņa TK) un pēc tam finālā ar 11-9 pārspējot Emīliju Fluginu (Garkalnes TS), Poļina Iļasova izcīnīja uzvaru visā turnīrā un mājās atgriezās ar zelta medaļu! Savukārt, 26.augustā Mārupē tika aizvadīta “Mārupes tenisa skolas balvas izcīņa” U8 vecuma grupai, kurā no Liepājas piedalījās tikai Leonards Ozoliņš. Leonards uzvarot savā apakšgrupā kvalificējās fināla kārtai, kurā četri jaunie tenisisti sacentās par 1.-4.vietu. Uzvarot divas no trim spēlēm liepājnieks Leonards Ozoliņš izcīnīja 2.vietu turnīra kopvērtējumā!