Liepājniekiem divas 2.vietas starptautiskajā tenisa turnīrā Liepājā

No 3.līdz 7.septembrim Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās starptautiskās ITF Juniors sacensības “Prince Cup Liepaja 2018”. Turnīrā piedalījās 90 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Dānijas, Baltkrievijas, Krievijas, Somijas, Beļģijas, ASV, Ukrainas, Austrijas, Polijas un Ungārijas. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Valērijs Vorobjovs, Anastasija Rižkova, Patrīcija Špaka, Elza Tomase, Alise Vindiga, Paula Jankova un Karolīna Skābe.Vienīgais Liepājas pārstāvis zēnu konkurencē Valērijs Vorobjovs pamatturnīra 1.kārtā diemžēl piedzīvoja zaudējumu ar 2-6 3-6 Lietuvas pārstāvim Pijus Vaitiekunas. Valērijs Vorobjovs, spēlējot kopā ar Mārtiņu Rocēnu (Ādaži TC), piedalījās arī dubultspēļu turnīrā. 1.kārtā Valērijs un Mārtiņš ar 6-0 7-6(3) guva uzvaru pār Ugnius Bickauskis (Lietuva) un Artem Salomatov (Krievija). 2.kārtā ar 4-6 6-4 10-8 Valērijs un Mārtiņš guva uzvaru pār Lietuvas pārstāvjiem Justas Trainauskas un Matas Vasiliauskas. Pusfinālā Valērijs ar Mārtiņu pārspēja Alexander Grekul (Ukraina) un Stephan Kortenhof (Austrija) ar 6-3 6-3. Dubultspēļu finālā Valērijam ar Mārtiņu pretim stājās somu pāris Roni Mikael Hietaranta un Roni Rikkonen. Ar 6-2 6-4 uzvarēja Somijas pāris, līdz ar to liepājnieks Valērijs Vorobjovs un ādažnieks Mārtiņš Rocēns ierindojās 2.vietā.Zēnu vienspēļu finālisti:
1.vieta – Roni Mikael Hietaranta (Somija)
2.vieta – Stephan Kortenhof (Austrija)Zēnu dubultspēļu finālisti:
1.vieta – Roni Mikael Hietaranta (Somija), Roni Rikkonen (Somija)
2.vieta – Valērijs Vorobjovs (Liepājas Tenisa sporta skola), Mārtiņš Rocēns (Ādaži TC)Meiteņu konkurencē vislabāko sniegumu no liepājniecēm demonstrēja Patrīcija Špaka un Elza Tomase, kurām savstarpējā cīņa bija jāaizvada pusfinālā. Šoreiz ar 6-4 7-6(0) pārāka izrādījās Elza Tomase un iekļuva finālā, kurā pretim stājās Hanne Vandewinkel (Beļģija). Finālā ar 6-1 6-3 pārāka izrādījās Hanne Vandewinkel, līdz ar to mūsu Elza Tomase ierindojās 2.vietā.Meiteņu vienspēļu finālistes:
1.vieta – Hanne Vandewinkel (Beļģija)
2.vieta – Elza Tomase (Liepājas Tenisa sporta skola)Metieņu dubultspēlēs liepājnieces apstājās jau ceturtdaļfinālā, taču finālā uzvaru izcīnīja Baltkrievijas pārstāves Anastasiya Komar un Ekaterina Tikhonko.Meiteņu dubultspēļu finālistes:
1.vieta – Anastasiya Komar (Baltkrievija), Ekaterina Tikhonko (Baltkrievija)
2.vieta – Kristina Dmitruk (Baltkrievija), Polina Iatcenko (Krievija)Vairāk attēlu sadaļā “Galerija“.