No Jelgavas ar medaļām

22.septembrī Jelgavā norisinājās “TK Jelgava balvas izcīņa” U9 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Orests Ronis, Karolīna Lāce un Poļina Iļasova.

Meiteņu konkurencē Karolīna un Poļina diemžēl nespēja kvalificēties finālam. Karolīna Lāce ierindojās dalītajā 9.-12.vietā, savukārt, Poļina Iļasova ierindojās dalītajā 5.-8.vietā.Zēnu konkurencē Orests Ronis izcīnīja 1.vietu savā apakšgrupā, līdz ar to turpināja sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā Orests ar 11-5 guva uzvaru un nokļuva finālā, kurā ar 11-5 tika pārspēts Jēkabs Stikuts, līdz ar to Orests Ronis izcīnīja uzvaru “TK Jelgavas balvas izcīņā”.23.septembrī Jelgavā norisinājās “Jelgavas balvas izcīņa” U10 vecuma grupā, kurā no Liepājas Tenisa sporta skolas piedalījās Timo Bertrams Tikums, Daniela Krušatina un Paula Gurecka.Timo Bertrams Tikums ierindojās dalītajā 13.-16.vietā, savukārt Daniela Krušatina izcīnīja 9.vietu turnīrā. Paula Gurecka savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu, tādējādi turpināja sacensties par uzvaru turnīrā. Fināla kārtā Paula izcīnīja divas uzvaras trīs spēlēs un kopvērtējumā Paula Gurecka izcīnīja 2.vietu “Jelgavas balvas izcīņā”.