Noslēgušās Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā 2018!

22.un 23.septembrī Liepājas pludmalē tika aizvadītas 2018.gada “Liepājas meistarsacīkstes pludmales tenisā” kā sieviešu un vīriešu pāriem, kā arī jauktajiem pāriem amatieru un profesionāļu grupās.Amatieru līgā sieviešu pāriem kopā piedalījās 18 dalībnieces 9 pāros. Uzvaru sieviešu pāru amatieru līgā izcīnīja Baiba Damberga un Ilze Kārkliņa, aiz sevis, 2.vietā atstājot Zani Vilnīti un Ievu Pelnēnu. 3.vietu izcīnīja Sigita Nezdulkina un Irita Strode.

Amatieru līgā vīriešu pāriem turnīrā piedalījās 20 dalībnieki 10 pāros. Uzvaru vīriešu pāru amatieru līgā izcīnīja Miks Jaunzems un Mareks Boļšakovs. 2.vietu ieguva Edijs Eglītis un Erlands Lazdāns. 3.vietā ierindojās Reinis Režais un Jevgēņijs Kurovs.Profesionāļu līgā vīriešu pāru turnīrā piedalījās 16 dalībnieki 8 pāros. Uzvaru vīriešu pāru profesionāļu līgā izcīnīja Andris Antonovs un Ģirts Antonovs. 2.vietā ierindojās Elans Strazdiņš un Oskars Vaskis, savukārt, 3.vietu ieguva Sergejs Ratņikovs un Andrejs Maksimovs.

Profesionāļu līgā jaukto pāru turnīrā sacentās 18 dalībnieki 9 pāros. Uzvaru jaukto pāru profesionāļu līgā izcīnīja Elza Tomase ar Elanu Strazdiņu. 2.vietā ierindojās Jūlija Piratova ar Arti Zombergu, bet 3.vietu ieguva Ilze Kārkliņa ar Elanu Zīvertu.Amatieru līgā jaukto pāru turnīrā piedalījās 10 dalībnieki 5 pāros. Uzvaru jaukto pāru amatieru līgā izcīnīja Inese Rendeniece un Reinis Režais. 2.vietu ieguva Sigita Nezdulkina un Kaspars Brikmanis, savukārt, 3.vietā ierindojās Gaļina Šiekina ar Andi Čerņecovu.

Fotogaleriju iespējams aplūkot šeit.