No Jelgavas atgriežas ar divām bronzām

10.un 11.novembrī Jelgavā norisinājās “TK Jelgavas balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Viktorija Homutova un Maija Jablonska U8 vecuma grupā, savukārt, Damirs Livanskis un Leonards Ozoliņš U9 vecuma grupā.U8 vecuma grupā meitenēm Viktorija Homutova un Maija Jablonska, katra savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu un abas turpināja sacensties par uzvaru turnīrā. Grupā, kura sacentās par 1.-4.vietu Maija Jablonska diemžēl nespēja izcīnīt nevienu uzvaru, līdz ar to, turnīra kopvērtējumā ierindojās 4.vietā, savukārt, Viktorija Homutova trīs spēlēs izcīnīja vienu uzvaru, tādējādi turnīru noslēdzot godalgotajā 3.vietā.U9 vecuma grupā zēniem Leonards Ozoliņš un Damirs Livanskis tika ielozēti vienā apakšgrupā, Leonards ieguva 3.vietu apakšgrupā, tādējādi turpinot sacensties par 9.-12.vietu, bet Damirs izcīnīja 1.vietu apakšgrupā, kas viņam deva iespēju turpināt sacensības par uzvaru turnīrā. Leonards Ozoliņš cīņā par 9.-12.vietu guva divas uzvaras trīs spēlēs, līdz ar to, turnīru noslēdza 10.vietā. Damirs Livanskis cīņā par 1.-4.vietu, uzvarēja vienā no trim spēlēm, tādējādi izcīnot 3.vietu turnīra kopvērtējumā.