Jaunie Liepājas tenisisti Jelgavā izcīna zeltu un bronzu

16.un 17.martā Jelgavā tika aizvadīta “TK Jelgava balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupām. U8 vecuma grupā 3.vietu izcīnīja Maija Jablonska, bet U9 vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Damirs Livanskis.Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Darina Kozlova, Maija Jablonska, Emīlija Brūdere, Marina Poļikarpova un Darja Korčevska U8 vecuma grupā, savukārt, U9 vecuma grupā – Damirs Livanskis un Beatrise Varkale.

U8 grupā no liepājniecēm vislabāko sniegumu demonstrēja Maija Jablonska, kura savā apakšgrupā izcīnīja uzvaru, tādējādi turpinot sacensties arī par uzvaru turnīrā. Spēlē par finālu Maija ar 8-11 piekāpās Katrīnai Brokai (Tennis Pro Academy), taču turpināja sacensties par 3.vietu turnīrā. Ar 11-8 gūstot uzvaru pār Radu Udačinu, liepājniece Maija Jablonska izcīnīja 3.vietu turnīra kopvērtējumā.U9 grupā meitenēm Beatrise Varkale savā apakšgrupā ierindojās 3.vietā un turnīra kopvērtējumā izcīnīja 12.vietu.

U9 grupā zēniem Damirs Livanskis, uzvarot visas apakšgrupas spēles, nodrošināja sev vietu fināla grupā, kurā gūstot divas uzvaras ar 11-1 un 11-3 Damirs Livanskis izcīnīja 1.vietu turnīrā.