Jaunie tenisisti Ventspilī izcīna divus zeltus un vienu bronzu

No 20.-21.jūlijam Liepājas Tenisa sporta skolas jaunākie tenisisti piedalījās Ventspilī notiekošajās sacensībās “Ventspils balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupai. U8 vecuma grupā Emīlija Brūdere izcīnīja uzvaru, bet Darja Korčevska ieguva 3.vietu. U9 vecuma grupā Viktorija Homutova izcīnīja uzvaru.Liepājas Tenisa sporta skolu Ventspilī pārstāvēja Markuss Gūža, Ance Skripka, Loreta Šarlote Sprūde, Madara Jaunzeme, Gabriela Putra, Darja Korčevska, Emīlija Brūdere, Dārta Kirša, Marta Kadeģe, Maija Jablonska un Aleksandra Skiba U8 vecuma grupā, savukārt, Leonards Ozoliņš, Olivers Arons, Hanna Āboltiņa, Viktorija Homutova, Beatrise Varkale un Keitija Petrovica U9 vecuma grupā.U8 zēnu konkurencē Markuss Gūža izcīnīja 6.vietu, bet meiteņu konkurencē no liepājniecēm vislabāk veicās Darjai Korčevskai un Emīlijai Brūderei, kuras uzvarēja savās apakšgrupās un turpināja sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā Darjai un Emīlijai bija jāsacenšas savā starpā un ar līdzvērtīgo rezultātu 11-9 finālā iekļuva Emīlija. Darja Korčevska cīņā par 3.vietu izcīnīja uzvaru un ieguva bronzas medaļu, savukārt, Emīlija Brūdere finālā izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 11-4 un ieguva zelta medaļu. No pārējām U8 vecuma grupā startējošām liepājniecēm Madara Jaunzeme ieguva 6.vietu, Ance Skripka un Maija Jablonska – dalīto 7.vietu, Dārta Kirša – 14.vietu, Loreta Šarlote Sprūde un Gabriela Putra – dalīto 15.vietu, Aleksandra Skiba – 18.vietu un Marta Kadeģe – 19.vietu.U9 zēnu konkurencē vislabāk veicās Leonardam Ozoliņam, kurš izcīnīja 5.vietu, bet Olivers Arons ierindojās 10.vietā. Savukārt, meiteņu konkurencē Viktorija Homutova izcīnīja 2.vietu savā apakšgrupā, kas deva viņai iespēju vēl sacensties par uzvaru turnīrā. Pusfinālā Viktorija ar 11-5 nodrošināja sev vietu finālā, kura ar 11-9 viņa izcīnīja uzvaru, tādējādi Viktorija Homutova ieguva zelta medaļu. Pārējām U9 vecuma grupā startējošām liepājniecēm sekojošas vietas – Beatrise Varkale – 8.vieta, Keitija Petrovica – 10.vieta un Hanna Āboltiņa – dalītā 11.vieta.