Mājas turnīrā izcīna zeltu un sudrabu

22.un 23.jūlijā Liepājas Tenisa sporta skolas kortos norisinājās “Liepājas TSS un Prince balvas izcīņa” U18 vecuma grupai. Uzvaras izcīnīja Dāvids Špaks un Alise Vindiga, bet Kārlis Vēberis un Veronika Jociene ieguva 2.vietas.Liepājas Tenisa sporta skolu mājas turnīrā pārstāvēja Kārlis Vēberis, Ričards Špaks, Dāvids Špaks, Didzis Vārna, Francis Andersons, Kristians Lasmanis, Ralfs Rukmanis, Alise Vindiga, Evelīna Ķīvīte, Veronika Jociene, Karolīna Skābe, Elizabete Deglava, Anastasija Rižkova un Dana Gribeļska.Zēnu konkurencē no liepājniekiem vislabāk veicās Kārlim Vēberim un Dāvidam Špakam, kuri iekļuva sacensību pusfinālā. Abiem uzveicot savus pretiniekus, Kārlis un Dāvids nodrošināja liepājnieku finālu. Ar pārliecinošo 6-0 6-0 uzvaru turnīrā izcīnīja Dāvids Špaks, līdz ar to Kārlis Vēberis ierindojās 2.vietā.Meiteņu konkurencē no liepājniecēm pusfinālā iekļuva Alise Vindiga un Veronika Jociene. Tāpat kā zēnu sacensībās, arī meitenes, uzvarot savas pretinieces, nodrošināja liepājnieču finālu. Ar 6-4 6-0 uzvaru turnīrā izcīnīja Alise Vindiga, līdz ar to Veronika Jociene ieguva 2.vietu.