Elizabete Marta Hamitova izcīna 3.vietu Jelgavā

No 6.-8.decembrim Jelgavā norisinājās tenisa sacensības “TK Jelgava” U12 vecuma grupai. 3.vietu izcīnīja liepājniece – Elizabete Marta Hamitova.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja tikai divas meitenes – Elizabete Marta Hamitova un Paula Gurecka.Paula Gurecka 1.kārtā ar 4-6 6-2 6-4 guva uzvaru pār Rūtu Aploku (Cēsu TB), bet cīņā par pusfinālu ar 4-6 2-6 tika atzīts ar 2.numuru izliktās Oļesjas Demčenkovas pārsvars. Savukārt, Elizabete Marta Hamitova sacensībās tika izlikta ar 3.numuru. 1.kārtā Elizabete pārliecinoši ar 6-0 6-0 pārspēja Elizabeti Ozolu, bet 2.kārtā ar 6-1 6-1 tika gūta uzvara pār Emīliju Goldi. Cīņā par finālu, Elizabete ar 2-6 3-6 bija spiesta atzīt ar 1.numuru izliktās un sacensību nākamās uzvarētājas Paulas Bergmanes (Tennis Pro Academy) pārākumu. Cīņā par 3.vietu Elizabete ar pārliecinošu uzvaru 6-1 6-0 pār Karinu Joničenoku (Enri TK) izcīnīja bronzas medaļu.