Liepājas tenisa sezona noslēgta ar turnīru pašiem jaunākajiem tenisistiem

No 7.-8.decembrim LOC Tenisa hallē norisinājās tenisa sacensības “Olimpiskās zvaigznītes” U8 un U9 vecuma grupām. U8 vecuma grupā Maija Jablonska izcīnīja 1.vietu, Madara Jaunzeme izcīnīja 2.vietu, bet Krišjānis Vidzenieks izcīnīja 3.vietu.

U8 vecuma grupā piedalījās 12 zēni un 22 meitenes, savukārt, U9 vecuma grupā startēja 10 zēni un 9 meitenes.U8 zēnu konkurencē no Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem vissekmīgāk veicās Krišjānim Vidzeniekam, kurš ar veiksmīgu spēli nodrošināja sev iekļūšanu fināla grupā. Izcīnot vienu uzvaru un piedzīvojot vienu zaudējumu, attiecīgi vadoties pēc savstarpējo spēļu rezultātiem, Krišjānis Vidzenieks izcīnīja sev 3.vietu turnīra noslēgumā. 1.vietu izcīnīja Kristers Mednis (Saulkrastu TK), bet 2.vietā ierindojās Roberts Paškovs (Ventspils TK).U8 meiteņu grupā no liepājniecēm savās apakšgrupās vislabāk nospēlēja Maija Jablonska un Madara Jaunzeme, kuras nodrošināja sev vietu pusfinālā. Abas liepājnieces uzvaras guva arī pusfinālos, tādējādi nodrošinot Liepājas finālu. Šoreiz pārāka bija Maija Jablonska, kura izcīnīja 1.vietu, līdz ar to 2.vietā ierindojās Madara Jaunzeme. 3.vietu izcīnīja Emilija Lekse (TK Enri).U9 zēnu grupā pusfinālā vietu no liepājniekiem izcīnīja Leonards Ozoliņš. Taču cīņā par finālu tika piedzīvots zaudējums. Arī cīņā par 3.vietu Leonards atzina pretinieka pārākumu. Tādējādi Leonards Ozoliņš ieguva 4.vietu kopvērtējumā. Uzvaru guva Daniils Nazarovs (TS Spars), 2.vietā ierindojās Aleksandrs Harjuzovs (Ventspils TK), bet 3.vietu ieguva Otto Reno Rasa (Bīriņa TK).U9 meiteņu grupā no liepājniecēm vissekmīgākās bija Marina Poļikarpova un Emīlija Brūdere, kuras savās apakšgrupās ierindojās 3.vietā, tādējādi turnīra kopvērtējumā nodrošināja iespēju savstarpēji sacensties par 5.vietu. Šoreiz pārāka izrādījās un 5.vietu izcīnīja Emīlija Brūdere, tādējādi Marinai Poļikarpovai atstājot 6.vietu. 1.vietu sacensībās izcīnīja Katrīna Broka (Tennis Pro Academy), 2.vietā ierindojās Elīze Puriņa (TC Ādaži), bet 3.vietu ieguva Rada Udačina (Tennis Pro Academy).