Liepājniece Elizabete Marta Hamitova triumfē Jelgavā

1.un 2.februārī Jelgavā norisinājās sacensības “Tenisa Klubs Jelgava” U12 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Elizabete Marta Hamitova no Jelgavas atgriezās ar izcīnītu 1.vietu.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Elizabete Marta Hamitova un Daniela Krušatina.Daniela Krušatina spēja aizcīnīties līdz pusfinālam, kurā ar 1-6 0-6 Daniela piekāpās ar 1.numuru izsētajai Laurai Tropai. Cīņā par 3.vietu, Daniela ar 1-6 3-6 atzina ar 3.numuru izsētās Kristas Sautiņas (Ādaži TC) pārākumu, tādējādi sacensību noslēgumā liepājniece Daniela Krušatina ierindojās 4.vietā. Savukārt, otra liepājniece – Elizabete Marta Hamitova sacensībās tika izsēta ar 2.numuru. Ar visnotaļ pārliecinošām uzvarām Elizabete spēja aizcīnīties līdz finālam, kurā ar 6-4 6-2 tika izcīnīta uzvara pār ar 1.numuru izsēto Lauru Tropu. Tādējādi, sacensību noslēgumā Elizabete Marta Hamitova izcīnīja uzvaru “Tenisa Klubs Jelgava” sacensībās.

Paralēli aizvadītajā nedēļas nogalē Aizkrauklē norisinājās Latvijas Tenisa savienības kausa izcīņas 2.posms U18 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolas vienīgā pārstāve Karolīna Skābe diemžēl no sacensībām bija spiesta izstāties jau pēc 1.kārtas, kurā ar 4-6 6(5)-7 tika atzīts ar 3.numuru izsētās Sofijas Zariņas (Mārupes TS) pārākums.