Bogdans Kozlovs Ādažos izcīna 3.vietu

22.un 23.februārī Ādažos norisinājās tenisa sacensības “TC Ādaži kauss” U12 vecuma grupai. Vienīgais Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Bogdans Kozlovs izcīnīja 3.vietu.

Liepājnieks Bogdans Kozlovs šajās sacensībās tika izsēts ar 1.numuru. 1.kārtas spēlēs Bogdans ar 6-1 6-1 guva vieglu uzvaru pār Ņikitu Iņutinu. 2.kārtas spēlē ar vieglu uzvaru ar 6-0 6-1 pār Martinu Mašalu (Tennis Pro Academy) Bogdans iekļuva pusfinālā, kurā gan ar 4-6 1-6 tika piedzīvots zaudējums ar 4.numuru izsētajam Rafaelam Bācim (Denisa Pavlova TS). Cīņā par 3.vietu ar rezultātu 7-6 6-2 pār ar 3.numuru izsēto Vladimiru Krastiņu (Revers’96-TK) liepājnieks Bogdans Kozlovs izcīnīja 3.vietu Ādažos.

Paralēli sacensībām Ādažos, arī Jelgavā norisinājās tenisa sacensības. “Tenisa Klubs Jelgava” sacensībās U14 vecuma grupai no Liepājas Tenisa sporta skolas piedalījās Elizabete Marta Hamitova un Anna Azarova. Abas liepājnieces diemžēl nespēja iekļūt sacensību pusfinālā, lai arī 1.kārtā Elizabete Marta Hamitova ar 6-2 6-2 spēja pārspēt ar 2.numuru izsēto Stefāniju Bolēvicu (Event Lab).