Svarīga informācija saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī

Ar šo informējam, ka ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību Latvijā, ar Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojumu Nr.103 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (pieejams šeit: https://www.vestnesis.lv/op/2020/51A.1) no 2020.gada 12.marta līdz 2020.gada 14.aprīlim visā valsts teritorijā ir izsludināta ārkārtas situācija.
 
Ar minētā Ministru kabineta rīkojuma 4.4.apakšpunktu noteikts, ka ārkārtējās situācijas laikā tiek pārtraukts visu sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību process (treniņu, sacensību un mēģinājumu norise). Vēršam uzmanību, ka profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesa pārtraukumā (no 2020.gada 13.marta līdz 14.aprīlim) nav pieļaujama izglītojamo dalība jebkādās sacensībās neatkarīgi no to norises vietas (Latvijā vai ārvalstīs) un dalībnieku skaita tajās, kā arī nav pieļaujama izglītojamo dalība treniņnometnēs (gan Latvijā, gan ārvalstīs).
 
No 13.marta līdz 14.aprīlim netiks aprēķināta un iekasēta vecāku līdzfinansējuma maksa par Liepājas Tenisa sporta skolas nodarbībām, kas atspoguļosies nākamajā rēķinā.
 
Par audzēkņu un vecāku iesniegumiem pirms ierašanās Liepājas Tenisa sporta skolas telpās, lūdzam sazināties telefoniski. Daļu no iesniegumiem būs iespējams aizpildīt un atsūtīt elektroniski.
 
Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties pa tālruni: 26425848 vai 26374343.
 
Papildus informācija: uz nenoteiktu laiku apmeklētājiem tiek slēgti arī SIA “Liepājas Olimpiskais centrs” un SIA “OC Liepāja” (LOC Olimpiskais centrs, LOC Baseins&SPA, LOC Ledus halle, LOC Manēža, LOC Tenisa halle, stadions “Velnciems”, stadions “Raiņa parks”, stadions “Olimpija”, stadions “Daugava”, stadions “Daugava” rezerves laukums).
 
Vienlaikus informējam, ka ir paplašināts arī Covid-19 infekcijas skarto teritoriju saraksts. Lūdzam regulāri sekot līdzi Covid-19 infekcijas epidemioloģiskajai situācijai un skarto teritoriju uzskaitījumam Slimības profilakses un kontroles centra tīmekļa vietnē https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/769